Skocz do zawartości
tokarex pontony

gdzie kupić blachę...???!!!???


krzysio

Rekomendowane odpowiedzi

miałem kiedyś blachę... spróbuję ją krótko, a w miarę ściśle opisać : wirówka, 2 , taka bardzo podobna do popularnych blach na okonki w cienkie czerwone paski, tylko... właśnie, tylko miała te paseczki zielone. różnica w braniach niewiarygodna. oczywiście po pewnym czasie została na zawsze w odmętach .. i nie mogę nigdzie już takiej kupić. próbowałem wyprodukować domowymi sposobami (m.in. przemalowywałem te "czerwone"), ale to nie to... jak ktoś gdzieś takie widział, proszę o cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Mam podobny problem do twojego szukam blachy HRT lub Dragon (sam już nie wiem jak to jest z tymi firmami niby HRT a na opakowaniu i blaszce logo Dragona) która występowała kiedyś pod nazwą handlową "Milenium" a poźniej "Chimera" nigdzie nie mogę jej dostać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli interesuja cie takie rzeczy to sprobuj przegladac allegro

Było to pierwszą rzeczą jaką zrobiłem niestety jedyne co znalazłem to dwie takie blachy w zestawie chyba 60 blach za jakieś 80 PLN a jeszcze na głowę nie upadłem żeby płacić 8 dych za dwie interesujące mnie blachy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety
Mam podobny problem do twojego szukam blachy HRT lub Dragon (sam już nie wiem jak to jest z tymi firmami niby HRT a na opakowaniu i blaszce logo Dragona) która występowała kiedyś pod nazwą handlową "Milenium" a poźniej "Chimera" nigdzie nie mogę jej dostać :evil:

Opisz może jeszcze nie urwałem na zaczepach wszystkich milenijnych blaszek to dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz może jeszcze nie urwałem na zaczepach wszystkich milenijnych blaszek to dostaniesz.

Już opisuję :mrgreen:

Skrzydełko długie i bardzo wąskie i bardzo lekki korpus zrobiony tak jakby ze sprężynki

http://www.firmadragon.pl/strony/oferta/przynety.html

na grafice "Błystki Dragon - HRT" pierwsza od prawej z tyłu kolor paletki nie ma znaczenia

mniej więcej tak wygląda

post-21-14544971197264_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety
Dwie_sety, Ok czekam z niecierpliwością :grin::grin:

Znalazłem dwie sztuki rozmiar 3, kolor zielony i różowy obie z hologramem na paletce.

Z napisem HRT. W jednej kotwiczka do wymiany. Poniżej fotka, przepraszam za jakość ale się spieszyłem.

Myślę, że to to o co ci chodziło.

Do czego ci potrzebne takie blachy?

88b1398cd6a909a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie_sety, Dokładnie o to mi chodziło, a dlaczego są mi potrzebne? ponieważ na moim łowisku doskonale spisują się na okonia i bolenia a została mi tylko jedna i to po przejściach. Powiedz co mam zrobić aby te dwie blaszki znalazły się w moim pudełku? :lol:

krzysio, jak będę w jakimś sklepie to się poszukam może w Szczecinie można takie dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety
Powiedz co mam zrobić aby te dwie blaszki znalazły się w moim pudełku?

Wystarczy jak do mnie na priva napiszesz swój adres a natychmiast ci je wyślę i niech ci służą. W moich łowiskach okazały się nieprzydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety
Dwie_sety, dzisiaj dotarły do mnie blaszki, jeszcze raz stokrotne dzięki.

Się cieszę, że się cieszysz :lol::lol::lol: Mam nadzieję, że bez problemu uzbroisz. Udanych połowów.

no proszę jak ładnie sobie można pomagać

Dwie_sety - jesteś super gość

Fajnie, że jeszcze są tacy ludzie

Oj baby, baby. Przyjdzie taka i od razu wszędzie jej pełno. :grin::grin::grin:

Tu pogłaszcze :razz:, tam uszczypnie :mrgreen: oczami przewraca :roll:

Jakieś dziwne tematy o babach na rybach wprowadza. :lol:

Damski punkt widzenia na wędkarstwo nam tu prezentuje.

Trini może ty córka rybaka jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj baby, baby. Przyjdzie taka i od razu wszędzie jej pełno.

Tu pogłaszcze , tam uszczypnie oczami przewraca

Jakieś dziwne tematy o babach na rybach wprowadza.

Damski punkt widzenia na wędkarstwo nam tu prezentuje.

Trini może ty córka rybaka jesteś?

Jak się nie podoba to sobie mogę zaraz pójść :twisted::mrgreen::lol:

Głaszcze, szczypie, docina, jak to baba - no co ja poradzę, że tu się tak dobrze czuję... Moze nie powinnam... O tym nie myślałam... :roll::oops:

A co do damskiego punktu widzenia na wędkarstwo, hmmm... chyba sie aż tak bardzo od Waszego nie różni co? :P No chyba, że się mylę, ale powiedz że Wam nie w smak ten żeński pierwiastek :twisted:

Córka rybaka? nieeeee...

po prostu od zawsze lepiej się czuję z facetami czy to na drzewie, czy w okopach za czasów smarka, czy teraz przy wędce, piwku, motorach i samochodach :mrgreen:

Dobrze, że chociaż wyglądam jak kobieta i dziecko mam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.