Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kombajn Wedkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanie wraz z Bratem odnosnie kombajna , czy tylko nadaja sie do wedkowania batami i tyczkami ? Czy moze jest to dobra sprawa do ogolnych zasiadek ?

Kolejne pyytanie lepiej kupic tanszy i samemu go kompletowac jak np w przypadku:

kosza Maver S4 mxi 201

czy odrazu z dodatkami, np: jak w przypadku:

kosza Maver S4 UFO.

Obecnie mam do wydania na to okolo 4 tysiecy . Moze macie jakies ciekawsze propozycje ?

Dodam jeszcze ze do takiego kombajna odrazu dokupilbym kola .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Kosz to bardzo fajna sprawa, zwłaszcza jak łowimy na nierównym brzegu, czy w błocie. Da się go też wstawić do wody jak jest taka potrzeba i dno pozwala. No i wszystkie graty mamy pod ręką. Za 4k to się rozejrzyj za rivką d36 choćby w rive-sklep.pl. Jak chcesz taniej to obejrzyj trapera championa, czy coś z sensasa. wyroby jaxona czy mistralla omijaj szerokim łukiem. Da się też kupić fajne używki z całym osprzętem za niezłą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za tak szybka odpowiedz :) Używki nie chce , mam złe doświadczenia z używanym sprzętem .

Patrzyłem na tą rivke D36 drogi ten sprzęcik :) Mozecie poradzić jeszcze jakieś modele lub nawet pełne komplety ? Mam kolejne pytanie , czy do takiego kombajna ciężko jest dopasować dodatkowe części ?

Czy ta firma Maver jest kiepska ? W linku podalem akurat tą firmę ponieważ gdy byłem na rybach jednego razu to widzialem parę osób i właśnie mieli osprzęt tej firmy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maver nie jest zły. ja podałem rive bo ich wyroby uważane są za jedne z najlepszych. Czy kupisz mavera, czy sensasa, czy rivke bez znaczenia bo to zacne firmy. Przy kupnie oprócz wyboru firmy kieruj się też średnicą nóg. Najwięcej dostępnego osprzętu jest na nogi fi 25. Sprzedawane są kombajny w zestawach, ale nigdy nie jest on pełny. Zależy czego potrzebujesz tzn. jakich uchwytów, przystawek, tacek itd. itp. Na początek proponuję kombajn + uchwyt do siatki + uchwyt do parasola + tacka na przynety, + platforma boczna. Jesli łowisz na tyczkę to jeszcze balkon, jesli match, feeder to uchwyt dedykowany do tych metod. I masz wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kombajn Jaxona którego oceniam na 4/5. Minus to złażąca farba z podnóżka. Jest wąski ale nie stwarza to mi problemu. Druga sprawa to podobno szwankujące nogi. Moje są na razie są sprawne ale na wyczynie polecano wymienić je na nogi robinsona, które są dłuższe i bezawaryjne. Mój brat kupił tydzień temu podest Robinsona compact tx2 ( bez osprzętu około 1100 zł z osprzętem trzeba liczyć z 1600-1700 zł). Podest pod nogi jest z płyty a nie jak w jaxonie z profili. Rama spawana, siedzisko wygodne. Nogi dłuższe niż w jaxonie, stopki nóg o większej średnicy. Większy i szerszy, ogółem wygodniejszy od tego jaxona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica nóg w tym koszu to 30mm. Większość osprzętu jest dostosowana do średnicy 25mm. Będziesz musiał się naszukać aby dopasować osprzęt. Kosz ciekawy jednak ja zmieniłbym przy nim nogi na 25mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.