Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kolejność waszych ulubionych przynęt na okonia...


arek_glogow

Rekomendowane odpowiedzi

Moje ulubione przynęty:

1.Błystka obrotowa , kolor (coca-cola)

2.-//- , kolor (miedź)

2,5.Błystka wahadłowa na dość potężne garbusy (DZIAŁA , już nie raz ratowała mi "życie" na zawodach) kolor (miedź , srebro , złoto ) model "mors" nr.2

3.Wobler od 1,5 cm do 5 cm , kolor (naturalny okoń , ukleja , żuczek , fluo , flagowiec)

4.Guma TWISTER paproch kolory (ciemne)

5.-//- KOPYTO paproch kolory (jasne)

6.Boczny trok

PROSZĘ O WASZE POSTY Z LISTAMI PRZYNET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

U mnie kolejność stosowanych przynent jest na drugim miejscu . Najważniejszy jest kolor bo w jedne dni biorą na wobki seledynowe a innego tylko na prawie że czarne , tak samo jest z blachami gumami itd. (oczywiście mowa o pasiakach)

Dla mnie numerem jeden są obrotówki wogule teraz obywam sie z woblerami które niebawem będą na pierwszym miejscu z obrotówkami . Gumowe przynęty już mi sie znudziły chociaż nieraz ratują dupsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keriem chodziło o to że boczny trok nie jest przynetą a metodą połowu ....

arek skoro nie czujesz gumek o może wina wędziska żyłki itd. Ja też tak kiedyś miałem ale zmieniłem kijek na wklejanke i czuć ładnie prace gumek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.