Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zakłady Bukmacherskie


ds-fan

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kiedyś się w to bawiłem, ale bez większych sukcesów. Zdarzały się jakieś wygrane ale zawsze obstawiałem najniższymi stawkami więc wygrane też były skromne.

Pojęcie jakieś mam na temat krajowej piłki nożnej, więc obstawiałem głównie ligę polską, ale prawdę powiedziawszy bardzo trudno obstawić kilka meczy piłkarskich bez żadnej pomyłki. Zawsze trafi się jakieś spotkanie okrzyknięte "niespodzianką kolejki" i cały misterny plan...

Są chyba dwie główne taktyki obstawiania:

1. Mała stawka i dużo meczy obstawionych jednocześnie, przez co kurs jest duży, wygrana też duża, ale prawdopodobieństwo trafienia na "niespodziankę kolejki" też duże

2. Duża stawka, mała ilość meczy obstawionych, szansa na trafienie "niespodzianki kolejki" relatywnie mniejsza, ale jeśli się zdarzy to tracimy stawkę, która jest spora... Byłem świadkiem obstawiania meczy za kilka tysięcy złotych i były to niewłaściwe typy... :shock:

Ostatni raz obstawiłem dwa mecze na mistrzostwach świata za "trochę większą stawkę niż zawsze". Postawiłem na zwycięstwo Polski z Austrią i zwycięstwo Niemiec z Chorwacją :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiałem Euro 2008 z początku wygrywałem potem obstawiałem coraz więcej meczy i coraz większe sumy wiecie jak to jest zacząłem pregrywać i nagle pani się doczepiła że nie mam 18 lat i ogólnie myśle wyszedłem na zero przytocze słowa piosenki: "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" poprostu trzeba wiedzieć kiedy skończyć i nie przesadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata działa :grin: Niemiecka i Polska liga. W tamtym tygodniu jedna, ostatnia drużyna tylko nie przeszła, bo zremisowali. W tym tygodniu to samo - i znów ostatnia drużyna :???: Ale Tata gra za 5-10€ :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Nie chciałem tworzyć nowego tematu ponieważ mój post jest poniekąt związany z piłką nożną. A mianowicie czy ktoś z forumowiczów interesuje się bukmacherką? Jeżeli tak to zapraszam do rejestracji na www.klt.net.pl Jest to pewna bezpłatna gra w której typuje się co weekend mecze, ja mam tam swój zespół i poszukuję solidnych typerów znających się na piłce nożnej a mój klub to Fenerbahce SK. Zainteresowanych proszę o priv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Odświerzam temat mam pytanie czy ktoś zna internetową stronę bukmacherską gdzie jest opcja cashback lub inne ciekawe bonusy prócz betclic?

Co to jest CASHBACK???

A bonusy często są na www.bet-at-home.pl teraz jest podwojenie wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cashback to opcja na betclic, że obstawiasz do 55zł ( 80 ze strony oficjalnej Lecha) obstawiasz jakiś mecz jeśli trafisz jesteś na plus, a jeśli przegrywasz przelewają Ci z powrotem kwotę która obstawiłeś. Kuzyn obstawił 80zł na mecz o wysokim kursie i wygrał 200zł, mi się akurat nie udało trafić.

na bet-at-home trzeba zapewne obstawić 3x kwotę wpłaconą żeby dostać bonus, nie ma tego co na betclic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bet-at-home trzeba zapewne obstawić 3x kwotę wpłaconą żeby dostać bonus, nie ma tego co na betclic.

No zdawało mi sie że podwajają i nie trzeba obracać ale faktycznie jest tak jak mówisz,trzeba 3 x obrucić :evil: do pupy taka promocja.

Ja grałem na bet at home ale mi kurcze nie szło i wszystko wtopiłem.,na szczęście nie wiele bo 50zł,ja dużymi kwotami nie gram.Nie wierzę że można dużą kase na tym zrobić,traktuje to jako zabawę.

Jak będę miał wolną kaskę to wypróbuję tego betclica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że można dużą kase na tym zrobić,traktuje to jako zabawę.

Można zarobić. Swego czasu trochę się powygrywało m. in. za kasę z wygranych kupiłem Team Daiwa Heavy Feeder :) , ale to później przyszła gorsza seria i troche sie umoczyło ale i tak na plusie byłem.

Żeby ciągnąć z tego porządną kasę to trzeba masę czasu ślęczeć nad statystykami i analizować mecz/spotkania. Na obstawianiu na widzi mi się daleko się nie zajedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainwestowałem 30zł w Betclic pograłem z 2 tygodnie i zbankrutowałem:)

3x obrócić wpłatę to nie taka trudna rzecz dla w miarę rozgarniętego gracza, tylko jest jeszcze wymóg że kurs musi być przynajmniej 1,5 lub 2,0 i tu się zaczynają schody.

Ostatnio zauważyłem, że na betfair.com wystarczy raz obstawić wpłacone siano i otrzymujesz do 30euro bonusu, może się skuszę.

Jak będę miał wolną kaskę to wypróbuję tego betclica.

Jakbyś się skusił, daj proszę znać na pm lub gg. Jest do wykorzystania jeszcze jeden bonus :wink:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patbaj ja też często tenisa obstawiam i to faworytów i ostatnio miałem serie wtop.

Na faworytach można też wtopić ,najlebszym przykładem mecz A.Roddika z kubotem.

Na Roddika(6 w rankingu) był kurs 1,1 a na Kubota 11(112 w rankingu) i ten absolutny faworyt wtopił aż miło.

Wtapiałem już i na siostrach Williams i na Jankowić i na Iwanowić no i na chłopach Nadalu ,Diokoviciu,Murayu czy Feddererze. :sad::sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Roddika(6 w rankingu) był kurs 1,1 a na Kubota 11(112 w rankingu)

na Roddica było 1,01, więc nikt normalny za 1 grosz nie postawi, a powiem Ci ze nieraz stawiam takie wariacje. Tym razem widziałem kurs, ale się zawahałem.

Co do faworytów to w 1 i drugiej rundzie mnie nie zawodzą, ja raczej w debla poplynąłem kilka razy i już nie stawiam na debla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.