Skocz do zawartości
tokarex pontony

Warsztaty wędkarskie -Wrocław


ketonal

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście powiedzieli na pomysł warsztatów woblerowych które mogły by się odbywać w weekendy myślę tu o strugaczach z Wrocławia.

Nadchodzi zima więc czasu jakoś więcej będzie i może by tak go jakoś zagospodarować, co wy na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No to widać że zainteresowanie rośnie cieszy mnie to, teraz tylko jakieś lokum wykombinować i jedziemy ze struganiem, ja w blokowej piwnicy sam ledwo się obracam a co dopiero kilku, może jakieś inne rozwiązanie się znajdzie, zaczynam się rozglądać za czymś bardziej sensownym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mogli byśmy się spotkać u kogoś chociażby w piwnicy kupić kawę czy herbatę i strugać sobie wobki od tak co wy na to
Nie głupi pomysł .Jeśli by było więcej chętnych to może i lokal by się znalazł ,na takie warsztaty :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na K. Wielkiego nie da rady ponieważ w wekedy nie pracują , a nawet jeśli bym coś załatwił to trzeba by portierowi ekstra zapłacić a znając życie to trudno ich zmobilizować na walne w wekendy, trzeba coś innego szukać raczej jakiś garaż lub coś w takim stylu bądź u jakiegoś wlaściciela posesji z jakimś niedużym lokum. Fajnie by było takie spotkania utrwalić na jakimś nośniku i potraktować instruktażowo na szerszym forum, potrzebna by była kamera najlepiej cyfrowa, zwykłą VHS mogę mieć z koła ale nie potrafię przekonwertować takie nagranie :lol: ale pewnie znajdzie się i na to sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś na Ciebie można liczyć-super czyli rozumiem że już nie muszę się angażować w poszukiwania jakiegoś lokum :lol:, no to teraz trzeba by co nieco poustalać, co, kiedy i jak :grin: no i na jakich warunkach udostępnią nam taki lokal czy w jakichś określonych godzinach czy inaczej, no i co możemy w nim wykonywać czy tylko struganie czy będzie możliwość malunków i całej brudnej i śmierdzącej pracy, bo to jest ważne na co można liczyć w takim przedsięwzięciu czy tylko w ograniczonym zakresie się pobawimy ale to nie miało by większego sensu. No i jak z materiałami czyli drewno (lipa, balsa), kleje, lakiery, narzędzia typu noże papiery ścierne i jeszcze kilka innych pierdół załatwiają sami zainteresowani powiedzmy na pierwszym organizacyjnym spotkaniu po określeniu zakresu wykonywanych czynności. Może są jakieś inne propozycje sugestie :?:

No i oczywiście ilu będzie chętnych :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak z materiałami czyli drewno (lipa, balsa), kleje, lakiery, narzędzia typu noże papiery ścierne i jeszcze kilka innych pierdół załatwiają sami zainteresowani powiedzmy na pierwszym organizacyjnym spotkaniu po określeniu zakresu wykonywanych czynności.

Czego w jakich ilościach potrzeba? Jaki lakier, farby i kleje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było takie spotkania utrwalić na jakimś nośniku i potraktować instruktażowo na szerszym forum

I na to bardzo liczę :???: Raczej nie mam szans na uczestnictwo w tych spotkaniach (odległość, charakter mojej pracy, itp.) ale mimo wszystko zawsze można coś podpatrzeć, czegoś się nauczyć, jeżeli tylko KTOŚ ma ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem że już nie muszę się angażować w poszukiwania jakiegoś lokum
Roman rozmowy trwają ,sądziłem że to o wiele prostsze ,szukamy okienka ok4godz . Na razie nic nie wiadomo ,bo okres świąt i takie tam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu będziemy się umawiać na tzw warsztaty wędkarskie i myślę że nie będzie to tylko o woblerach ,lokal już prawie jest tzn na 90% jutro jestem umówiony na "wizję" lokalną ,mamy mieć nie wielkie pomieszczenie ale za to osobne .Teraz jest jeszcze jedna może blacha sprawa ,ale dość chyba istotna ,musimy mieć nazwę ,bo w klubie już istnieje koło wędkarskie ,ale to chyba ustalimy na pierwszym spotkaniu.Reszta info jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.