Skocz do zawartości
tokarex pontony

(S) wedki, scorpion, aldebaran


deejaybialy

Rekomendowane odpowiedzi

Jesienna wyprz ;-) do sprzedania idzie:

1. wędka dragon bandit cast guide select 2.30m, cw 5-25g art no:25-04-231 cena 269pln +pp wysyłka w plastikowej rurce pcv, porządnie zapakowana ;-)

y5i1.th.jpg

o6k9.th.JPG

6oy1.th.jpg

s7nx.th.jpg

ecug.th.jpg

2. wędka team dragon silver edition cast 2.10m cw 3-14g art. no:27-62-211 oryginalny pokrowiec w komplecie. cena 179pln +pp wysyłka jw.

3. wędka pod korbę, cormoran 2.7m cw 10-13 model no 23-03 275 cena 119pln +pp

zp6z.th.jpg

ffc5.th.jpg

slh7.th.jpg

4. wędka castingowa abu baltic 2.4m cw 10-30 korkowa rękojeść pod paluchem goły blank bardzo fajnie czuć brania oryginalny pokrowiec w komplecie. cena 299pln +pp

s1ig.th.jpg

8jdg.th.jpg

oxpf.th.jpg

z07g.th.jpg

5. multiplikator abu c3 4601 (ultracast design) kolor bordo (coś jak stary scorpion) pudełko papiery dodatkowe bloczki ( w sumie 3 komplety czarne i białe) dodatkowa szpulka, kluczyk, oliwka (2x użyta) zapasowy "trybik" nawinięta jakaś gruba pletka nie wiem co to jest ja nim łowiłem na drugiej szpuli na sufixa 832. cena 299pln +pp

3225.th.jpg

3uah.th.jpg

0arv.th.jpg

6 multiplikator shimano scorpion 1001 pudełko kluczyk oliwka (mniej niż polowa) zapasowe bloczki hamulca nawinięta plecionka dza 0,12 używana ok pol sezonu na okonkach kilka szczupakowych przyłowów. cena 499pln +pp

kgfd.th.jpg

5ebe.th.jpg

7 multiplikator shimano bantam mag 201sg hamulec magnetyczny fajny oldskulowy multik. cena 299pln +pp

b0a75ae351971fffm.jpg

eff78e80e1452a2fm.jpg

0155941b2c3348edm.jpg

5ff510de21ef0b08m.jpg

8 multiplikator pinnacle janis metal hs przełożenie 6.2 do 1, waga 7.94oz poj linki 12lb/110yds (to za instrukcja ;-) ) poza tym klikajacy hamulec walki, 5 łożysk, hamulec odśrodkowy regulowany pokrętłem pod panelem ażurowana szpulka, flipping switch nawinieta zylka 0.2 instrukcja i schemat zlozeniowy zal mi go sprzedawać najlepiej mi pasuje z ww multikow ale czas na nowe projekty wiec niech idzie do ludzi i dobrze służy brak pudelka itp cena 349pln +pp

jwak.th.jpg

rwxw.th.jpg

0ibt.th.jpg

cp6r.th.jpg

s8sw.th.jpg

9 multiplikator shimano aldebaran mg7 nowy nieużywany wszystko co fabryka dala 2 mikro-ryski na knobach jak ktoś chce zdjęcia w trybie makro może je dojrzy ale pisze jak jest żeby później nie było płaczu. cena 1300pln przesyłka wliczona w cenę.

4fi6.th.jpg

wm4i.th.jpg

eav7.th.jpg

pd93.th.jpg

ymhv.th.jpg

lv74.th.jpg

ievk.th.jpg

rezerwacja (na max 12h) tylko w wątku, pytania poproszę tu, ew prv ceny do negocjacji ;-) zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.