Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Mój milion


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie na odrobinę prywaty :oops: ale taka okazja nie zdarza się często.

Filmy wędkarskie, które od kilku lat publikuję na moim kanale na youtube- osiągnęły milion wyświetleń. :cool:

Kanał youtube

Jest mi tym bardziej miło, że w Polsce jest raptem kilka kanałów z wędkarskimi filmami, które przekroczyły tą magiczną granicę. A chyba żaden przy tak sporadycznym i nieregularnym publikowaniu jak mój :oops::lol:

Spora część tych wyświetleń pochodzi od użytkowników naszego forum, dlatego pozwalam sobie umieścić link do najnowszego filmu- kompilacji najciekawszych fragmentów moich dotychczasowych "produkcji".

Podczas oglądania powyższego filmu łatwo jest przeskoczyć do wcześniejszych filmików, bo na każdym fragmencie znajduje się adnotacja. Kliknięcie w nią przenosi do filmu, który Was zainteresuje. Zapraszam do oglądania w te długie przedświąteczne wieczory. :cool:

Dziękuję za dotychczasowe zainteresowanie i komentarze i mam nadzieję na "jeszcze" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Filmiki spoko :) chętnie oglądam, niektóre łowiska rozpoznaje :) Aha, no i ostatnio włączyłem youtube na smart tv w telewizorze i Twój filmik z węgorzem był na pierwszym miejscu w pewnej kategorii (chyba zwięrzęta o ile dobrze pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no i ostatnio włączyłem youtube na smart tv w telewizorze i Twój filmik z węgorzem był na pierwszym miejscu w pewnej kategorii (chyba zwięrzęta o ile dobrze pamiętam)

Nie znam tej klasyfikacji, jak możesz to daj jakiś namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Podlinkuj swój kanał w podpisie to będzie prościej na niego trafić.

A może nawet jako właściciel kanału i haczyka połącz je w jakiś sposób.

Na YT zaglądam od kiedy pokazałeś filmik z węgorzem na haczyku i wiem że twoje filmy są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no i ostatnio włączyłem youtube na smart tv w telewizorze i Twój filmik z węgorzem był na pierwszym miejscu w pewnej kategorii (chyba zwięrzęta o ile dobrze pamiętam)

Nie znam tej klasyfikacji, jak możesz to daj jakiś namiar.

Nie wiem jak to opisać, pewnie musiałbyś sprawdzić na telewizorze gdzie jest Smart TV i aplikacja Youtube. Tam po lewej stronie masz kategorie, a po prawej najpopularniejsze filmiki z danej kategorii. Więc wygląda to zupełnie inaczej niż standardowy youtube znany z przeglądarki internetowej. Aha, właśnie sprawdziłem - Twój filmik jest obecnie na 3 miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.