Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

szukam ośrodka wczasowego lasy jezioro


DAWIDDD

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

DAWIDDD Znalazłeś fajny ośrodek , szukałem podobnych .Sam szukam podobnych , ale u mnie są dwa priorytety domki ( takie fajne duże) -ale to przeboleje a drugi to ryby .

Twoja oferta jest ciekawa o tyle ,że dosyć tania , ogromna prośba jak wrócisz to napisz relacje bo jestem ciekaw. Swoją droga pierwszy raz się spotykam z osobny płaceniem za pobyt i osobno za media. Brak mnie trochę zaufania do tych łodzi pokazanych na zdjęciach dla mnie wyglądają trochę mało stabilnie. Ciekaw jestem jakby było gdybym dostarczył tam własną łódź i chciałbym ją zwodować. Kolejny aspekt to silnik i akumulator jak to się tam sprawuje. Czy silnik jest o odpowiedniej mocy (pisze 100aH ale wiesz jak jest on pewnie zbytnio zaszanowany nie jest) , akumulator o odpowiedniej pojemności i czas ładowania akumulatora. Idealnie by było posiadać min 2 takie akumulatory. Jak tam jest z używaniem silników spalinowych można własny przywieść?

Moim zdaniem (jak ja bym tam jechał) to musiałbym zabrać powiedzmy jeszcze dwóch kolegów z żonami. choć optymalnie według mnie ten dom jest dla 4 osób ew. 4 wędkarzy samotny 1 para .Ale ,że oferują w cenie łódź itd. to cena super.

Tylko,że ja mam tam spod domu 650km....

Co do domkow to trochę nie mój typ ale jakby było to rybne jezioro to bym się skusił .co mam do domków po pierwsze takie trochę słabo wyposażone, gołe po drugie czytałem a przede wszystkim oglądałem na zdjęciach małe.

Mam złe doświadczenia z takimi wyjazdami bo przez 2 tygodnie wychodziłem na zero.Ani jednego brania .Mnie interesuje głownie taka ryba jak lin ew. karp (ale zdecydowanie mniej) , węgorz , okoń , szczupak ew. sandacz.Pewnie wyjazd byłby kiedyś na weekend majowy.

Ja od siebie odradzam jezioro Ros pomimo ,że na tym forum i na innych będą je zachwalać , pojechałem tam mocną grupą wędkarzy i wszyscy na zero .Jedni z brzegu , spławik , grunt ,spinning,żywiec.Z brzegu też wszystko przerabialiśmy , w nocy w dzień nad ranem po zmierzchu .Jedynie co brało to 10cm plotki i podobnej wielkości leszczyki .Nie złowiliśmy nic konkretnego , przez kilak dni była nadzieja bo miejscowi połowili kilka węgorzy .Ale kilka i tak na 30 łodzi (poznasz na pewno łodzie ustawione w kilak kółek po 6-8 wyrzucone ile tylko pozwalają przepisy wędek i czekają ). Ja mieszkałem w miejscowości Rybitwy nawet fajnie było. Tylko tam był jedne problem dosyć stromo jeden dojazd do wody (przystani , dalej jedno dojście do mola a tak ok. 10-20m skarpy.

Mnie się podobają Mazurskie klimaty bo w moich okolicach nie am takich klimatycznych jezior z moczarką , pałką wodą itp. Ale przekonałem się ,ze Mazury to już legenda i to już nie jest to. Znajomy był w tym roku w Zyzdroju i nawet sobie chwalił dołowił leszcza , jednego sandacza ok. 60cm a też łowili w kilku , ale grzybów dozbierali. Polecał prywatne kwatery.

Mam kilku znajomych , którzy polecają Jezioro Ostrowite , ale na forach są skraje opinie o tym miejscu. Ale lasów tam nie ma niestety. Jak znajdę to było jeszcze jedno miejsce w okolicach Kielc ale tam było fajnie ale lasów brak a jezioro to prawie dziki staw hodowlany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.