Skocz do zawartości
tokarex pontony

Corka wedkarza szykuje sie na swieta!


mikori

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy!

Mam ogromny problem z prezentem dla taty.

Uwielbia wedkowac, praktycznie codziennie to robi ;-)

Miejsce osiedlenia wedkarza: rzeki oraz jeziora i zalewy. Tata mieszka na podlasiu i tylko w te rejony teraz sie "zahacza".

Rodzaj wedkowania: Jezdzac z nim to lowi najczesciej na robaki, kukurydze, uzywa zanety. Zdarza mu sie tez lowic na spining.

Ryby: zazwyczaj płotki, karpie, okonie, lin, karasie, amury oraz szczupaki.

Co posiada: wedek mu nie brakuje i mysle, ze akcesoria "na haczyk" tez odpadaja, posiada duze pudelko z zestawem przynet.

Niestety nie moge podpatrzec, czego mu brakuje, bo mieszkam za daleko... Nie zapytam go tez wprost, bo jak to tata: "Ja wszystko mam".

Bardzo bym prosila o pomoc w wybraniu prezentu dla taty. Chcialabym sie zmiescic cenowo w granicach do 200zł.

PS. Prosze wybaczyc nieprofesjonalne slownictwo, ale jako maluch to tata wedkowal, a my kapalismy sie. Teraz, jesli jestem w domu jezdze z nim posiedziec i potrzeszczec mu do ucha :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dziekuje:)

Fotel dobra rzecz, ale ma jakies siodelko, czy jak to sie nazywa. Nie nosi go ze soba. Chyba dlatego, ze nie poniesie az tylu rzeczy na raz. W jednej lapie wedki w drugiej wiadro i przynety.

O, siostra wpadla na scyzoryk. Pamietam, ze kiedys taki mial i uzywal. Ale czy znajda sie w nim elementy przydajace sie wedkarzom? Jest sporo rodzajow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej lapie wedki
Pokrowiec na wędki , który zarzuci na plecy :mrgreen: i wtedy druga ręka wolna na inne gadżety :wink: Od fotela wędkarskiego lepszym rozwiązaniem jest plecak z krzesełkiem . :idea: Jeśli ojciec na rybach przesiaduje cały dzień , to może jakiś termosik :?: lub coś ciepłego z odzieży wędkarskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej lapie wedki
Pokrowiec na wędki , który zarzuci na plecy :mrgreen: i wtedy druga ręka wolna na inne gadżety :wink: Od fotela wędkarskiego lepszym rozwiązaniem jest plecak z krzesełkiem . :idea: Jeśli ojciec na rybach przesiaduje cały dzień , to może jakiś termosik :?: lub coś ciepłego z odzieży wędkarskiej.

Rany, nie spodziewalam sie takiego odzewu i ogromu pomyslow! :wink:

Termosik posiada :)

Z pokrowcem na wedki, znajac mojego tate, ktory uwielbia minimalizm, ucieszy sie, ale zostawi w garazu.

Dziekuje Panu wyzej za model scyzoryka! I zaraz juz sprawdzam te plecaki z krzeselkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem przydają się okulary polaryzacyjne :cool:

Zawsze możesz kupić dla niego odzież. Nawert sygnowaną logiem tego forum w sklepiku na stronie :wink:

Może dobre butty jeśli wękduje również w zimniejszych porach.

Dodatkowo na forum temat prezentów pojawia się regularnie. Możesz poszukać co wcześniej było proponowane innym szukającym prezentów świątecznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbia minimalizm
To dokładnie jak ja :mrgreen: jednak pokrowiec na wędki to fajna sprawa , nie musisz wcale kupować 3 komorowego - wystarczy jedno - jeśli ojciec jest minimalistą , to tak jak ja bierze jedną wędkę i małą torbę na akcesoria . Pokrowiec posiada kieszenie ,w których można umieścić jakieś drobne przedmioty ,typu haczyki ,ołów itd. ma kieszeń na podpórki czy też podbierak - dodatkowo też chroni wędkę podczas transportu w aucie na rowerze , no i podczas przedzierania się przez ''kszaczory'' na łowisko :idea: masz dodatkowo wolne ręce. Krzesełko z plecakiem też fajna sprawa , nie potrzebujesz wtedy wiaderka , wygodniej się siedzi , no chyba że ktoś nie używa siatki wędkarskiej do przechowywania złowionych ryb ,to wtedy wiaderko jest'' dwa w jednym'' Jest dużo rzeczy przydatnych w wędkarstwie - a to okulary , parasol czy płaszcz jak pada , w chłodniejsze dni przyda się czapka czy rękawice , że o ciepłych skarpetach w gumowcach nie wspomnę :wink: Liczy się to że pamiętamy o bliskiej osobie , a nie prezent za ileś tam $ :idea: Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbia minimalizm
To dokładnie jak ja :mrgreen: jednak pokrowiec na wędki to fajna sprawa , nie musisz wcale kupować 3 komorowego - wystarczy jedno - jeśli ojciec jest minimalistą , to tak jak ja bierze jedną wędkę i małą torbę na akcesoria . Pokrowiec posiada kieszenie ,w których można umieścić jakieś drobne przedmioty ,typu haczyki ,ołów itd. ma kieszeń na podpórki czy też podbierak - dodatkowo też chroni wędkę podczas transportu w aucie na rowerze , no i podczas przedzierania się przez ''kszaczory'' na łowisko :idea: masz dodatkowo wolne ręce. Krzesełko z plecakiem też fajna sprawa , nie potrzebujesz wtedy wiaderka , wygodniej się siedzi , no chyba że ktoś nie używa siatki wędkarskiej do przechowywania złowionych ryb ,to wtedy wiaderko jest'' dwa w jednym'' Jest dużo rzeczy przydatnych w wędkarstwie - a to okulary , parasol czy płaszcz jak pada , w chłodniejsze dni przyda się czapka czy rękawice , że o ciepłych skarpetach w gumowcach nie wspomnę :wink: Liczy się to że pamiętamy o bliskiej osobie , a nie prezent za ileś tam $ :idea: Pozdrawiam.

Wlasnie dostalam bure od brata odnosnie pokrowca i tego krzeselka... Powiedzial, ze 3 metry od samochodu bez sensu ojcu nosic futeral, bo wedki w aucie maja swoje specjalne miejsce :!: Wiec znow ta cholerna reka i krzeselko odpada. Nie no, to smieszne jest.

Moj tata jest juz nieco starszy i nie wychodzi w niepogode :P

Oczywiscie, ze sie liczy gest, tylko chcialabym trafic idealnie w jego gusta (ale jestem kobieta). Poza tym tata ma rowniez w wigilie urodziny, wiec to podwojne dla nas swieto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dobrym pomysłem będzie bon podarunkowy do jakiegoś sklepu wędkarskiego ? wtedy tato sam sobie wybierze co będzie do interesowało. Albo może jakiś porządny termos, w którym tato będzie mógł zabierać sobie kawę lub herbatę na wędkowanie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termosik posiada:)

Z bonami podarunkowymi fajnie by bylo, naprawde. Tylko moj dom rodziny znajduje sie w bardzo malej miejscowosci, sa tam 2 sklepy wedkarskie i raczej bonow nie rozdaja, nawet nie bede mogla tego sprawdzic, kontaktu przez internet do nich nie ma :)

Zdecydowalam sie na scyzoryk!

Dziekuje wszystkim za udzial i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.