Skocz do zawartości
tokarex pontony

Feeder na małe i średnie jeziora???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jak w temacie mam mały problem z wyborem feedera moje propozycje to:

DAIWA PROCASTER LIGHT FEEDER 3.90 M 120 G

LESZCZOWY FEEDER CORMORAN SPECILAND 390/25-80g

Mikado Ultraviolet Light Feeder 390 do 90g

Wędka głównie na karasia , lina , leszcza, karpie ale średniej wielkosci gigantów to raczej sie nie spodziewam :wink: ogolnie to podoba mi sie Daiwa i ten Cormoran bo ta Mikado jakas taka slabsze wykonanie mi sie wyadaje ale chetnie poczytam propozycje kolegów mysle ze pomoga mi nad wyborem dobrego kija :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość CarIvan

Moim zdaniem Daiwa chyba najciekawsza, Cormoran mi jakoś nigdy nie leżał a Ultrafiolet jest zbyt giętki moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematów tegopodobnych są już dziesiątki. W każdym razie na małe i średnie jeziora hmm.. ten jest pierwszy. Jednak ja nie widzę potrzeby rozróżniać na wielkość jezior, tu woda stoi i tu stoi.

Generalnie nie będę ci mówił, który kij lepszy, bo nawet nie wiem. Mam wrażenie, że niepotrzebnie celujesz w ciężkie feedery. 90g cw to już nielekko na wodę stojącą, a 120g to już sprzęt na jeziora za ciężki. Na wodach stojących łowi się koszykami 0-20g, a do tego wystarczy picker 30-40g cw oferując jednocześnie dużo więcej finezji.

Feeder na jeziora to feeder z serii light (60-80g cw), albo picker/quiver.

Temat mimo wszystko zamykam, zachęcam kontynuować tutaj:

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=18282

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.