Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Irlandia


Tomaszek

Rekomendowane odpowiedzi

chyba że sam okazawszy skruchę odbędziesz pielgrzymkę pokutną na ryby... :mrgreen::lol: co udokumentujesz fotorelacją :!:
No dobra... skoro muszé to pojadé juz na te ryby... :wink:

No i musiałem spełnić obietnicę- nie bez przyjemności :mrgreen:

Padło w sumie 5 ryb- mi udało sie skusić trzy, koledze dwie.

dsc00114.jpg

dsc00112.jpg

dsc00113.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No jak tam lads, jest ktos jeszcze na wyspie :!::?::smile:

U mnie posucha wedkarska glownie przez aure :sad:

A ten dowcip znacie :?: (tak ku pokrzepieniu serc) :wink:

Przychodzi polak do agencji pracy i pyta:

Jest jakas praca ???

Panienka sprawdza oferty i....

Jest, 700EURO na tydzien, samochod sluzbowy, telefon,laptop.

Pani zartuje !!!!

To Pan zaczal !

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No a jak tam "dublinersi", zaczeliscie juz sezon na Blessington Lake !??? Pytam ,bo wracajac wczoraj z wycieczki w gory 'zahaczylem" o okolice jeziora i przy "drugim" moscie natknalem sie na wedkujacych. Typowi "niedzielniacy" dziarsko wymachiwali teleskopami z zastawem splawikowym !!!! Przymierzam sie do jeziorka juz....piaty rok i zawsze "cos" jest atrakcyjniejszym lowiskiem. Moze w tym roku :smile: .

Link do mapki i bardzo !!!!, podstawowych info o jeziorze.

http://www.discoverireland.ie/DI/resultsengine/IndividualResultTCS.aspx?touristItemID=49908&type=Activity&LocationID=879&SearchString=&FromDate=&ToDate=&SearchByDate=0&CategoryID=1077&LocationName=Republic+Of+Ireland&CountyID=879&Radius=1000&rbSelect=&SortBy=1&SubCategoryID=1077

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzieki za odzew,no googlowałem Radek prawie pod Dublinem :roll: ale Tomek Galway to juz jakaś stowka :mrgreen: Mam pytanie do Tomka ,czy masz jakieś doswiadzenie w łowieniu pstragów i czy znasz jakieś fajne miejsca bo z tej dziedziny jestem ciemny i jeszcze nie pobrobowałem tego bakcyla.....szczupłe,rdzawce itp... zaliczone.pozdro(na nastepny tydzień postaram sie wrzucić jakieś foty z wypraw :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie ale za dużo spraw było na głowie :cry: i za mało czasu na rybki :sad: . Ale co sie odwlecze to nie uciecze... :wink: . Znalazłem stawik, komercyjny, niewielkich rozmiarów niedaleko Knockbridge około 12km od Dundalk droga R171. Zarybiony jest karpiami i nie tylko .Pozwolenie za jeden dzień łapania 7.5 e oczywiście wszystkie rybki wracają z powrotem do wody.Na weekend wybiorę sie popstrykać parę fotek i możne nawet popróbować wiosennych karpików.

A jak tam u kolegów wyniki?????

Ps. Witaj na forum Birol..irl .

I ja również czasami tu jestem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Birol..irl, witanko. Choc jestes "z daleka" :wink: to ciesze sie bo juz myslalem ,ze zostal tylko kolega 4motion, i ja :smile: .

Pozdro-Radek.

Zaglądam czasem ale jakoś ostatnio na wędkowanie mnie nie ciągnie może jak się cieplej zrobi nie jestem fanem takich sportów ekstremalnych a jezior to tu w mojej części żadnych raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem owe łowisko być może jeszcze za wcześnie :???: .Rozmawiałem z właścicielem łowiska i z tego co się dowiedziałem to to iż nie ma tam za wiele karpi :sad: (w zeszłym roku widział ich kilka jak się wygrzewały ok 5 szt. sadzać po rozmiarach jakie pokazywał myślę ze ok 5-8 kg i jeszcze się dowiedziałem iż nikt ich nie złowił także pole do popisu otwarte :twisted: ), pogoda nie dopisała i tak po kilku godzinkach musiałem się zwinąć bez większych rezultatów :sad: może pod koniec marca się tam jeszcze raz wybiorę jak będzie cieplej ale z wcześniejszym nęceniem stanowiska, czas pokaże, a jak na razie powrót do spinningu i na szczupłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jak niedziela mineła był ktoś pomoczyć kija?w mojej czesci dzis słonecznie było pojechałem na klify do Ballycatle(sa nad Ballina) pykałem jakieś 2godz i nic :shock: pikerki na zestawy makrelowe cisza jescze trzeba poczekac troszke,ale cwiczyć trzeba zeby nie wyjsc z wprawy heh... gdzie to lato.pozdro :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witaj na forum.

Po drugie- i nie odbierz tego jako złośliwość albo ignorancje, ale poszukaj trochę w tym temacie. To co Cię interesuje już było, a poza tym 49 stron to jeszcze nie tak dużo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego :) CZYTAM z ogromnym zawzięciem - stronka po stronce mam już za sobą połowę, ale w zasadzie szukam informacji na temat połowów teraz...i może nie mam szczęścia, ale na taką informację nie trafiłem jeszcze...ale cierpliwy jestem bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.