Skocz do zawartości
tokarex pontony

Targi Rybomania Sosnowiec 2016r.


Mariusz1

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę to jest niesamowita impreza, byłem dzisiaj w Sosnowcu na Rybomani jestem pod pozytywnym wrażeniem, pierwszy raz w tej części Polski myślę że nie ostatni.

Targi trwają do jutra zapraszam do odwiedzin.

Zapraszam też do mojej skromnej fotorelacji z dnia dzisiejszego na stronie:

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Tak ja też jestem pod wrażeniem tego jak olbrzymi mamy w Polsce rynek zbytu na wszystko co związane z karpiami;) Niedługo firmy będą miały problem z wymyslaniem nazw i zapachów kulek ;)  Niestety wędkarstwo nie związane z karpiami to na tych targach tylko 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Gofer napisał:

Tak ja też jestem pod wrażeniem tego jak olbrzymi mamy w Polsce rynek zbytu na wszystko co związane z karpiami;) Niedługo firmy będą miały problem z wymyslaniem nazw i zapachów kulek ;)  Niestety wędkarstwo nie związane z karpiami to na tych targach tylko 10%

Myślę, że wkrótce nastąpi przesyt i pojawi się trend pod tytułem- powrót do tradycyjnych przynęt i metod. ;)

Ja też odwiedziłem dziś targi. Specjalnie nie w dniu branżowym, ale w ogólnodostępnym żeby zobaczyć jak Rybomania zagnieździła się na Śląsku.

Przywitała nas kolejka do kas na dobre 100 metrów i pół godziny stania. O dziwo w środku nie było wcale ciasno- z pewnością mniej niż w Poznaniu w sobotę. Tak jak pisze Gofer zdecydowanie dominowały karpie- tym bardziej, że Rybomania skutecznie zabiła targi Połowy i Łowy, które się nie odbyły w tym roku. Poniekąd przewidziałem to rok temu...

O 9.03.2015o23:20, tomek1 napisał:

 

Reasumując Targi Połowy i Łowy są ciągle atrakcyjną imprezą dla śląskich wędkarzy, ale kto w tym roku odwiedził również Rybomanię, ten zdaje sobie sprawę jak daleko odskoczyła ta impreza. Mimo wszystko trzymam kciuki za rozwój dobrych targów na Śląsku, bo jest na to moim zdaniem zapotrzebowanie i potencjał w tym regionie.

 

Ulokowanie terminu Rybomanii blisko targów w Zabrzu było moim zdaniem celowe i przyniosło oczekiwany skutek. Dlaczego tak się stało i czy targi Połowy i Łowy się podniosą? Kto śledził poczynania głównych organizatorów obu imprez zapewne zna odpowiedź...

Wracając do Sosnowca. Mimo wszystko sprzętu niekarpiowego było chyba więcej niż 10%, było również akwarium z większą ilością szczupaków i sandaczy niż w Poznaniu. Wystawiła się duża ilość dostawców, ale sporo dużych graczy zabrakło w stosunku do Poznania, a część wypadła dużo skromniej niż w lutym.

Królowały oczywiście stoiska z karpiowym żarciem i sprzętem, ale o dziwo były mniej oblężone niż w Poznaniu. Moim zdaniem i ten rynek powoli zacznie się nasycać i przyjdzie otrzeźwienie i moda na tradycyjne metody i minimalizm. :)

Myślę, że każdy zwiedzający mógł znaleźć coś dla siebie. Nie spodziewałem się, że ta hala tak dobrze sprawdzi się na Rybomanii. Niski sufit stworzył bardziej przytulny klimat niż w Poznaniu. Wypadło to całkiem nieźle. Przypuszczam, że w kolejnych latach targi nadal będą się rozwijać, ale napotkają na ścianę w postaci ograniczonej powierzchni hali. Reasumując, debiut Rybomanii na Śląsku udany- więcej pokażę wkrótce w filmiku z Poznania i Sosnowca wraz z komentarzem.

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj byłem, ale wydawało mi się, że byłem na "Karpomanii" ponieważ jako typowy spinningista miałem lekki niedosyt.

Ale jak mam ocenić to uważam, że impreza zorganizowana na najwyższym poziomie, dużo wystawców, dużo odwiedzających i jak przedmówca napisał "...każdy znajdzie coś dla siebie...". I jeśli ktoś nie był to niech się nie zastanawia i jedzie dzisiaj.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakowało stoiska mojej ulubionej firmy Jaxon nie wiem dlaczego ich nie było to już chyba siła wyższa.

Zaimponowała mi cena biletu wstępu 10zł kupując przez internet w kilka sekund. Przed wejściem poszło tą metodą szybciej wejść do środka. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mariusz1 napisał:

Mnie brakowało stoiska mojej ulubionej firmy Jaxon nie wiem dlaczego ich nie było to już chyba siła wyższa.

Zaimponowała mi cena biletu wstępu 10zł kupując przez internet w kilka sekund. Przed wejściem poszło tą metodą szybciej wejść do środka. 

W Poznaniu byli, to jedna z tych firm o których pisałem, że odpuściły Sosnowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.