Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wędkarskie HOMEMADE


Krah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie pokażcie co robicie samodzielnie związanego z wędkarstwem, ja ostatnio postanowiłem robić sam sobie spławiki i dzisiaj coś próbowałem oto efekty:

56eec72b02232_splawiki1.thumb.JPG.9fc8a8

 

splawiki2.thumb.JPG.318df5663619383a667e

 

 

 

Takie pierwsze sztuczki na próbę w przyszłym tygodniu spróbuje bardziej skomplikowane zrobić;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
3 godziny temu, Krah napisał:

Witam, tak jak w temacie pokażcie co robicie samodzielnie związanego z wędkarstwem, ja ostatnio postanowiłem robić sam sobie spławiki i dzisiaj coś próbowałem oto efekty:

Takie pierwsze sztuczki na próbę w przyszłym tygodniu spróbuje bardziej skomplikowane zrobić;)

Całkiem nieźle Ci wyszło. Mój teść się w to bawi w zimie z nudów. Do tej pory narobił tyle spławików, że spadkobiercy do piątego pokolenia mieliby na co łowić. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm teraz czekam az wychną i gramatury dobierac trza, boje sie zeby nie wyszlo po 15 ;/ tak czy siak czekam na zdjecia tomek moze masz foto tescia ? jakas inspiracje znajde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Krah napisał:

hmm teraz czekam az wychną i gramatury dobierac trza, boje sie zeby nie wyszlo po 15 ;/ tak czy siak czekam na zdjecia tomek moze masz foto tescia ? jakas inspiracje znajde

Nie mam zdjęć. Jak nie zapomnę to zrobię jakieś foto przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Skoro maj się już zbliża a z majem sezon szczupakowy to postanowiłem się pobawić i zrobić jakąś blachę! W klocku sosnowym wyrzeźbiłem wgłębienie i odciąłem kawałek metalu który wyklepalem na klocku przypominający kształtem blachy, jako że chciałem wprowadzić ciekawą pracę wygiąłem blachę dość wyraźnie, następnie na osełce elektrycznej nadałem orientacyjny kształt blachy, po czym wyszlifowałem na błysk i pomalowałem lakierem do paznokci nadając losowy wzorek. Żeby zaczepić kotwicę i agrafkę zwinąłem kawałeczek drutu przez co powstała zawleczka (kółeczko). Dodatkowo kotwice obwinąłem nicią i zabezpieczyłem bezbarwnym lakierem do paznokci aby się nie rozplątało. To był mój pierwszy prototyp, jeżeli będzie blacha ładnie pracowała przy następnych wytworach postaram się włożyć więcej staranności :). Efekt na zdjęciu! :) (jedno zdj. to porównanie ze sklepową algą) ;)

P_20160409_191825.jpg

P_20160409_191729.jpg

P_20160409_191818.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.