Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowisko Mała Wisła


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Jak sobie przypomnę ten rejon z przed 6 lat to jest teraz wypas ;)

Ogólnie fajna okolica jak ktoś lubi połowić w naturalnych warunkach.

Przeczytaj sobie kilka razy to co napisałeś i się zastanów bo jeżeli dla ciebie goły wyrżnięty brzeg to naturalne warunki to masz zajebiste wyczucie estetyki .I proponował bym poczytać troszkę o ekologi wtedy zrozumiesz dlaczego tak nie powinno być .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) ja również podczepię się do tematu. W jednym roku miałem okazję być kilka razy na odcinku Wisły Małej i nie powiem - mało ludzi, o niebo czyściej niż za czasów PZW, a i rybki nie zawiodły. Potem z braku czasu nie jeździłem tam. Cy zmieniło się coś na tym odcinku? Szukałem jakiegoś info na stronie Taimen ale tam stare dane. Czy np pozwoleni można dalej wykupić na stacji w Drogomyślu? A jak rybcie? próbował ktoś wiosennego łapania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym roku miałem okazję być kilka razy na odcinku Wisły Małej

mironow, Jaki odcinek rzeki tak nazywasz? Wisła Mała to miejscowość i w jej granicach woda należy już do zb. Goczałkowice. To tak dla uściślenia nazewnictwa, ale piszesz jak się domyślam o wodzie powyżej mostu drogowego w Strumieniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za nieścisłość, nawet nie skojarzyłem własnie że jest obok jeziora ta miejscowość, i dobrze zrozumiałeś - chodzi mi właśnie o odcinek od mostu drogowego w Strumieniu w kierunku Skoczowa - do jazu w Kiczycach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj, nurt szybki i spławik nie dawał rady. Dwie gruntówki wrzucone na 3 godziny i jedna ryba się zerwała przy brzegu. Łowiłem w Ochabach na wysokości skansenu.

Jest dość głęboko jak na Wisłę bo 2m miała spokojnie, w lato chodzę w tym miejscu w woderach i jest 50-60cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie może wykupić pozwolenie na połów od mostu w Strumieniu w stronę Skoczowa ?

Informacje są na stronie dzierżawcy. Nie wiem jak teraz ale tuz koło mostu można było kupić u takiego dziadka miejscowego. Jadąc od Chybia skręcasz zaraz przed mostem w prawo i jedziesz drogą jakieś 100 m. Nie pamiętam dokładnie adresu ale popytasz to pewnie znajdziesz.

A tak w przybliżeniu jaka jest głębokość Wisły w rejonie Mostu w Strumieniu ?

około 2-3 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.