Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Silnik zaburtowy FORELLE 7,5KM rocznik 1986


sciebiur

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze znany silnik zaburtowy Forelle 7,5KM 2T technicznie w bardzo dobrym stanie. Krótka stopa, rok prod. 1986, z dodatkową cewką oświetlenia (zmierzone 24V). Kupiłem razem z łódką, pływałem 2 sezony, sprzedaję bo kupiłem mocniejszy silnik. Wymieniony olej w spodzinie (przed poprzednim sezonem) i poprawiony wodzik zmiany biegów w przekładni, wyregulowany gaźnik i przekładnia, nowa świeca. Ładnie się wkręca na obroty, biegi wchodzą pewnie i nie wypadają. Od siebie dodałem blokadę suwaka biegów (demontowalna). W komplecie: zatankowany :) zbiornik paliwa 12l, linia paliwowa z pompką i filtrem, dodatkowa śruba o większych łopatkach, zapasowy suwak zmiany biegów, świeca. Jeden z uchwytów do noszenia jest pęknięty (taką już kupiłem, nie naprawiałem, nie przeszkadza w noszeniu), spawana była obudowa szarpanki, Mimo że Forelka ma już swoje lata, daje radę, zimna odpala po kilku razach, ciepła na dotyk. Albo na widok sznurka :P Nie znam jej wcześniejszej historii ale nie wydaje się być mocno zużyta, przy odrobinie uwagi posłuży jeszcze wiele sezonów. Niewątpliwą zaletą jest prosta, minimalistyczna, a przy tym niezawodna konstrukcja. Nie bardzo ma się co popsuć. Czego nie ma na zdjęciach, jest tu:

Filmik z uruchamiania silnika

Najchętniej sprzedam cały zestaw, cena 1100PLN. Tylko zakładać na pawęż i pływać! Przy odbiorze osobistym zapewniam możliwość próbnego uruchomienia w beczce. Możliwa wysyłka na palecie po przedpłacie na konto +50zł do ceny, w tym przypadku zbiornik oczywiście bez paliwa :)

sciebiur@gmail.com, 605 322 050

 

0.jpg1.jpg3.jpg2.jpg4.jpgacc_cr.jpg9.jpgdtr.jpgacc2_cr.jpg

acc1_cr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.