Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

hehe czytałam to parę dni temu ;)

Ale rękę dam sobie obciąć, że z facetami jest tak samo albo gorzej, zakłądać sie nie będę, bo żeby zrobić takie badanie to musiałoby mi się chcieć.

I założę się, że paru ananasów z haczyka by się też na to złapało :twisted: Nie będę mówić ktooo ale mam swoje typy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eeee , myslalem ze "facio" zaskoczy mnie wynikami a on tylko jeszcze raz 'odkryl Ameryke". Przeciez kazdy wie ze wszystkie laski sa do wyrwania,tyle ze jednemu przyjdzie sie pobiedzic wiecej a drugiemu mniej. Jedna bedzie "ulegla" po godzinie a inna po miesiacu.Jak to mawiaja "makaroniarze": wszystkie kobiety to ...... ,tylko moja matka jest swieta :!::wink: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Żona to nie kobieta
Chyba, że tak :mrgreen:
Eeee , myslalem ze "facio" zaskoczy mnie wynikami a on tylko jeszcze raz 'odkryl Ameryke". Przeciez kazdy wie ze wszystkie laski sa do wyrwania,tyle ze jednemu przyjdzie sie pobiedzic wiecej a drugiemu mniej. Jedna bedzie "ulegla" po godzinie a inna po miesiacu.Jak to mawiaja "makaroniarze": wszystkie kobiety to ...... ,tylko moja matka jest swieta
Nie przesadzajmy z tym pesymizmem a poza tym troszkę umiaru w swoich wywodach na forum są również kobiety. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym pesymizmem a poza tym troszkę umiaru w swoich wywodach na forum są również kobiety.

Alez moj optymistyczny(skad pomysl ze pesymistyczny :?: ) wywod kobieta nie uwlacza a raczej im schlebia :!::smile: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "przeciekow' z kraju dowiedzialem sie ze rozpetalo sie "polskie piekielko" w temacie: Lech Walesa - agent SB. Przytoczone argumenty nie rozswietlily sytuacji a raczej ja zagmatwaly. Nie wiem co myslec o zaistnialej sytuacji. Czy noblista to zwykly kapus, ktory sprzedawal kumpli czy ofiara "zmowy kolesiow". A jakie jest zdanie rodakow w kraju :?: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi radosławie jakie to ma znaczenie.....

mam ogromny szacunek do wałęsy za to co zrobil jako opozycjonista, i ogromny brak szacunku za to co wyczyniał będąc prezydentem.....

a to moim zdaniem jest właśnie największa głupota w polskiej polityce: zajmowanie się przeszłością, szukanie agentów, kapusiów czarnych owiec i niewiadomo czego jeszcze....

gdyby panowie z osadnika okrągłego na wiejskiej w warszawie poświęcili tyle uwagi sprawom bieżącym co historii to byłyby i stadiony i autostrady..... ale cóż od chleba lepsze są igrzyska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moim zdaniem jest właśnie największa głupota w polskiej polityce: zajmowanie się przeszłością, szukanie agentów, kapusiów czarnych owiec i niewiadomo czego jeszcze....

oczywiscie ze tak :!:

mam ogromny szacunek do wałęsy za to co zrobil jako opozycjonista, i ogromny brak szacunku za to co wyczyniał będąc prezydentem.....

ja rowniez :!:

powiedz mi radosławie jakie to ma znaczenie.....

wlasnie dlatego ze jest na wzor "american dream",ze jest nierozlacznie zwiazany z "polskim sierpniem",ze emocjonalnie bylem zwiazany z "tamta' Solidarnoscia" ma to dla mnie znaczenie :!: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest zdanie rodakow w kraju
Jeśli chodzi o Lecha to nie co przycichło ,bo się inna burza rozpętała ,Amerykańska tarcza antyrakietowa .Ludzie już mnie mdli od tego ględzenia ,i mam to gdzieś głęboko czy będzie czy nie . :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego ze jest na wzor "american dream",ze jest nierozlacznie zwiazany z "polskim sierpniem",ze emocjonalnie bylem zwiazany z "tamta' Solidarnoscia" ma to dla mnie znaczenie :!:

radku źle mnie zrozumiałeś... ale to pewnie wina mojego nieprecyzyjnego wyrażania swoich myśli....

"jakie ma to znaczenie" oznacza dle mnie tylko tyle, że jest to temat do rozgrywki politycznej - szukania punktów dla PiS ,temat zastępczy dla PO (zamiast zająć się ważnymi sprawami - broni wałęsy...) gdzie IPN miast być obiektywnym i niezależnym organem szukającym prawdy - właśnie dla walczących o wolną polskę i wszystkich którym ideały solidarności były bliskie- staje się instrumentem w ręku jednej ze stron...

bo już od dawna nikomu w polsce na lustracji nie zależy.... nikogo nie interesuje prawda, o ile nie przynosi konkretnych korzyści politycznych. w tym kontekście wszelkie działania i zaniechania działań, są dla mnie bez znaczenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
...bo już od dawna nikomu w polsce na lustracji nie zależy.... nikogo nie interesuje prawda, o ile nie przynosi konkretnych korzyści politycznych. w tym kontekście wszelkie działania i zaniechania działań, są dla mnie bez znaczenia....

Podpisuję się pod tym wszystkimi czterema łapami, święte słowa. Ale nasi tzw politycy jakoś nie mogą zaskoczyć :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka miesiecy rusza "pod Genewa" jeden z najwiekszych "zderzaczy"(moze najwiekszy na swiecie?).Fizycy zacieraja rece, gdyz sadza ze bedzie mozna zweryfikowac wiele praw fizyki.Jednakze sa i tacy ,ktorzy zwiastuja Armagedon. A naprawde nikt nie jest w stanie ustalic co mozemy "splodzic" po uruchomieniu tej "maszyny".Co bysmy tylko zdazyli zlowic swe "ryby zycia" :wink: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówi o eksperymencie polegającym na rozpędzeniu w specjalnym tunelu dwóch neutronów :?: i próbie ich zderzenia, i obejrzenia efektu ;) jeśli wszystko pójdzie tak jakby chcieli tego autorzy, to za kilkanaście lat powstanie np. maszyna zdolna do skutecznego niszczenia komórek nowotworowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówi o eksperymencie polegającym na rozpędzeniu w specjalnym tunelu dwóch neutronów i próbie ich zderzenia, i obejrzenia efektu

Dokladniej chodzi o hadrony. Naukowcy sa w stanie (tak sadza :wink: ) rozpedzic je do 0,99999 predkosci swiatla.Przy zderzeniu powstanie temperatura stukrotnie wyzsza niz panujaca we wnetrzu slonca a warunki beda podobne do tych z momentu "wielkiego wybuchu".caly szkopul w tym ze tak naprawde nie wiadomo co konkretnie uda sie "powolac do zycia" :!: .Jest grupa fizykow ,ktora ostrzega ze moga zostac stworzone czarne dziury(oczywiscie w skali mikro :smile: ), dziwadelka i diabli wiedza co jeszcze :!: .Czlowiek znow bawi sie w Boga i jak zawsze moze "narozrabiac".

Co by nie mowic ja jestem "za" i czekam niecierpliwie :cool: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.