Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

feeder do połowu sandacza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od paru lat moim konikiem w połowach ryb jest SANDACZ.Złowiłem juz pare sztuk,nic szczególnego ale zawsze to cos.Wiekszość złowiona na spining,mało padało na feedera.I tu jest problem.Jaki typ feedera polecacie tzn. jakie ma miec parametry typowy feeder.Ma byc o akcji szczytowej czy sredniej,sztywny czy srednie ugiecie.Moje łowisko to narew w okolicach Pułtuska,nurt sredni,glębokosc do 7 metrow.Narazie wiem tyle z doswiadczenia o cieżarze wyrzutu do około 120gram.

Prosze o porady w tej dziedzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wszystko zależy od tego ile chcesz wydać na niego pieniędzy...

Wybór nie powinien stanowic dla Ciebie problemu, bo na rynku jest wiele mocnych feederów, wiele też zostało opisanych na tym forum.

Ja proponuję, żebyś kupił sobie Shimano hyperloop 390, extra heavy czyli do 150g. Jeśli cos tańszego, to może Konger - też posiada kilka heavy feederów w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dokładnie kolega El Rife ma rację. Tylko heavy feeder. Przy okazji można im targać niezłe karpie. Tylko nie kupuj zbyt ciężkiego. Najlepiej z węgla MI8. Trochę droższy ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.