Skocz do zawartości
tokarex pontony

dzierżno duże - prosze o pomoc


skydriver

Rekomendowane odpowiedzi

planuje sie tam wybrac w weekend, wiem ze sa piekne karasie i liny... no ale wczesniej tam nie łowiłem, prosze o jakies wskazowki, od ktorej strony , na co, metody itp , aaa- i obilo mi sie o uszy ze PZW w tym roku to wzielo- czy to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak to prawda że są tam spore karasie liny i karpie .. ale tam to tylko połowić sportowo :) jak jedziesz na weekend to lepiej jedź na dzierżno małe .. może nie ma tam aż takich mutantów .. ale za to rybki można połowić z myślą o zjedzeniu bez żadnej obawy .. Ja bynajmniej żyje :roll: Ale to od ciebie zalezy czy zalezy ci na zabraniu rybek na obiad czy tylko tak się odprężyć .. ps. ciekawe czy te ryby na dzierżnie duzym świecą :roll: podobno tak ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ andi - no wlasnie szukalem i nic nei znalazlem :/ wiec chyba temat usuniety ... napisz prosze co wiesz o tej wodzie - liczy sie dla mnie wsszystko

@ mody- planuje spedzic tam pol dnia, wiem ze ryby toksyczne wiec liczy sie tylko sport- fotka i do wody :) dzierzno male jakos nigdy mnie nie krecilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skydriver, o tej porze będzie bida tam usiąść ponieważ stan wody jest o 2m. podwyższony, trzeba czekać aż opadnie potem można się zasadzić :lol: chociaż słyszałem że w tamten weekend siedzieli od ujścia Kłodnicy przy brudnej wodzie, niestety beż wyników, dno posiane rowami wzdłuż i w poprzek, na odległości 30m. głębokość wody wynosi 6m.

ja jeżdżę od strony Rzeczyc, auto przy dupie, od jakiegoś czasu zbiornik ten staje się mekką śląskich karpiarzy, przyjeżdżaja także kilkuosobowe grupy z Czech, w tamtym roku w "złotej rybce" brali 100kg. kulek, co jeszcze hmmm... zbiornik trudny z marszu nie ma co liczyć na wyniki, chyba że lubisz się pobawić karachami i kroczkami, preferowane przynęty to naturalne, jak kulasy to zapachy rybne, konopne itp. nie spotkałem żeby ktoś łowił na owocówki, to tyle na razie z mojej strony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna zbiornik jest zaje...ty, więc wszystkie chwyty dozwolone :idea:

co do miejscówek to specjalnie dla Ciebie dzwoniłem do kumpla który bawił tam w tamten weekend,

odpowiedż była jedna: tam gdzie ja łowiłem nie ma plaży :evil: po prostu zalana,

ale w czerwcu myślę że woda opadnie co nie co i odsłoni kawałek plaży gdzie będzie można sprzęcicho rozstawić, póki co to pozoztało mi potrenować na Sierakowicach :grin:

daj namiar na pw, wtedy jak nastanie taki czas to dam Ci znać i wtedy się tam wybiorę, a wtedy może razem powalczymy :mrgreen::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zawsze wjeżdżam od strony rzeczyc i na prawo za plażą szukam jakiegoś miejsca.

W piątek byłem bez sprzętu, tylko tak pochodzić z córką chciałem jej właściwie pokazać rybę złapaną przez jakiegoś wędkarza, tyle że mała po pół godzinie już była przemoczona i musiałem wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te karpie o których pisałem zostały złapane za flyjorzami,

drugą stroną jest to zbiornik na którym jak się chce mieć jakieś wyniki to trzeba jednak posiedzieć, z marszu się nie da, chyba że chcesz sie pobawić karasiem czy okoniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem gdzie jest to miejsce o którym piszesz.

... drugą stroną jest to zbiornik na którym jak się chce mieć jakieś wyniki to trzeba jednak posiedzieć, z marszu się nie da, chyba że chcesz sie pobawić karasiem czy okoniem.
- pewnie dlatego mam tam takie mizerne wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam_Max, nie wjeżdżaj na plażę, tylko jedż tym asfaltem aż dojedziesz do ruin po jakimś tam zakładzie, wtedy skręcasz w lewo i jedziesz polną drogą i dojeżdżasz do samej wody wtedy możesz buszować i szukać placu, a jak kogoś spotkasz i się spytasz o flyjorzy to Ci każdy powie gdzie siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi a co to jest

to są tacy ludzie którzy zajmują się zawodowo poławianiem flyji tzn. dafni, rozwielitki,

mają taką tratwę z sitami, a jak będziesz widział na brzegu porospinane na kołkach płótna do suszenia flyji to to jest ich baza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,nawet nie pomyślałbym że o to chodzi.

kurna maniek, uśmiałem się teraz :lol: a dlaczego :?:

byłem pewien że to Adam_Max, pytał, nawet się troszkę zdziwiłem, myślę chłop z Gliwic i pyta co to jest :?: jakbyś nie odpisał to wciąż myślałbym że to Adam_Max pytał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.