Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

warta - okolice jeziorska


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna gruba płoć do 30 cm, tylko ochotka lub czerwona pinka, haczyć max. 14, delikatny zestaw i przepływanka, bardzo delikatnie biorą. Ponadto podeszły ładne liny takie do 1,2 kg i też o dziwo biorą ale dalej na zakolach przed granicą z Koninem i tutaj już zestaw mocniejszy i pinka lub typowa rosówka cięta na pół. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 647
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość tatamarcelka

skoro widzicie coś takiego dzwońcie na straż i policję...do skutku. Albo jeszcze lepiej, nawet jak nie widzicie to dzwońcie, że widzicie, będą kontrole i niech wreszcie wyplenią tych chamów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się w pale nie mieści to jest istne kłusownictwo. Takich to powinni zamykać odrazu. Nie dość, że ludzie opłacają składkę potężną to jeszcze zero kontroli albo przyjadą raz na 2 miesiące skontrolować. Niedługo jak szarpakowcy i mięsiarze będą nadal promować swój sposób "na pseudo wędkowanie" to ryba będzie mitem na Warcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do PSR Sieradz w sobotę późnym wieczorem - kolo spytał mnie "czy wiem , która jest godzina?" :shock:

Przecież oni też muszą odpocząć :mrgreen::mrgreen: A roboty po pachy :twisted::mrgreen: Jak zawsze i jak wszędzie widać jak im zależy na naszym dobrze i ich robocie :mad: Dziadostwo jak jasny grom :mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczycie jeszcze z 2 latka i ludzie będą się pytać gdzie ryba na Warcie. A będzie tak panie kiedyś to było eldorado pełno kłusowników, szarpakowców zabierających po 10 - 20 jazi do domu, łapiących mikro sandacze itp. A teraz nie ma nic. Rok temu łapałem w maju brały jazie za uniejowem facet zamiast 1 -2 szt wziasc do domu to wszytskie zabrał 14 ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka
dzwoniłem do PSR Sieradz w sobotę późnym wieczorem - kolo spytał mnie "czy wiem , która jest godzina?" :shock:

Wiecie co mnie się wydaje, że tutejsze PSR to zwykła ściema, widocznie o wszystkim wiedzą, a "nie na rękę" im interweniować. Może mają ze zorganizowanego kłusownictwa swój procent... Jeśli odpowiedzieli Ci tak jak mówisz, to jest to zupełne dno. Spójrzmy prawdzie w oczy. W naszym regionie jest wody, tyle co kot napłakał. Można te wody skutecznie i systematycznie nadzorować nawet przy udziale tej, jak to mówią, nielicznej kadry. Jest bardzo mało wody i jeśli tylko by chcieli kontrola łowisk byłaby bardzo widoczna. ja tam sobie już to wszystko odpuszczam, od zeszłego roku stawiam tylko na łowienie wyjazdowe, a karty w sieradzkim nie opłacam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opłaciłem jak co roku Sieradz bo jak wyjadę z Łodzi to przy dobrej drodze w 50 minut jestem praktycznie nad rzeką, jednak tak samo na poważne ryby mam inne miejscówki, niestety dalej i w jednym przypadku muszę dokupić zezwolenia lub opłacić drugie składki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braknie wody w Jeziorsku :?:

Zarządca zbiornika Jeziorsko planuje obniżyć poziom lustra wody w akwenie. To może mieć fatalne skutki dla mających turystyczne plany gmin Warta i Pęczniew. Linia brzegowa może odsunąć się nawet o 50 metrów !
żródło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka
Nad wartą za tamą komplet kłusoli na szarpaka,żyłki pękają od ryb,

gdzie straż wędkarska,ponowie z Sieradza trzeba się ruszyć z ciepełka,

Do zobaczenia nad wodą

Rozumiem, że jesteś (byłeś) naocznym świadkiem tego czegoś. Pytanie, czy zrobiłeś coś z tym czy zdajesz nam tylko relację z biernej obserwacji? Tu na forum kierujesz, jak się domyślam, pytanie do służb ochronnych z Sieradza? Tylko, że to nie ten adres, to nie jest forum alarmowe straży rybackiej, czy policji. Jak się widzi coś takiego, to do ręki komóra, wykręca się specjalne nr (mam je podać?), zmawia się sprzymierzeńców wokół i się protestuje, aby kłusole widzieli, że właśnie należy się zacząć bać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem w sobote na warcie za tamą ludzie co sie tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie po sieradzkiej stronie 50 chłopa na 300m i 70% tego zgromadzenia SZARPIE na bolonke zakładają małą kotwiczke i cały czas tylko przycinka tak jak ROBCIO napisał z wędkarstwem niemiało to nic wspólnego :!: Tatamarcelka więc kogo kolega EDMUND miał skrzyknąć,na kogo miał zadzwonić :?: jak wyjasnić PSR przez tel ze 70% chłopa(nie wędkarzy)szarpie czym popadnie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka
Witam byłem w sobote na warcie za tamą ludzie co sie tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie po sieradzkiej stronie 50 chłopa na 300m i 70% tego zgromadzenia SZARPIE na bolonke zakładają małą kotwiczke i cały czas tylko przycinka tak jak ROBCIO napisał z wędkarstwem niemiało to nic wspólnego :!: Tatamarcelka więc kogo kolega EDMUND miał skrzyknąć,na kogo miał zadzwonić :?: jak wyjasnić PSR przez tel ze 70% chłopa(nie wędkarzy)szarpie czym popadnie :?:

No a co innego???To przecież oczywiste, ze właśnie tak - dzwonić na policję, PSR. Ludzie widzicie coś takiego róbcie coś do cholery, przecież jakaś odpowiedzialność na nas wszystkich ciąży. Ja tam do tego chlewu nigdy nie pojadę, to mnie brzydzi, ale tam gdzie ja się pojawiam nad wodą żadnemu kłusolowi nic na sucho nie ujdzie. To nasz obowiązek, żeby to dziadostwo dusić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.