Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kołowrotek do 300zł


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

stradica teraz na przednim hamulcu mozna dostac , ale w bardzo drogiej cenie ;]

A co powiecie na temat tej daiwy procaster , kosztuje 230 pln + zegarek seiko jest taka promocja , moza chyba go zobaczyc na sklepie trotki bo gdzie indziej nie widzialem ..

Wydaje mi sie troche , ze cena w tym modelu jest wysoka , ale czekam na wasze opinnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja zastanawiam się nad Team Daiwa - D 3012. Może ktos na forum testował ten młynek :?:

Ja na twoim miejscu bym się nie zastanawiał, posiadam ten młynek tylko w rozmiarze 2508D i muszę przyznać że jest rewelacyjny, świetnie nawija żyłkę i ma precyzyjny hamulec ja jestem z niego zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stradica teraz na przednim hamulcu mozna dostac , ale w bardzo drogiej cenie ;]

A co powiecie na temat tej daiwy procaster , kosztuje 230 pln + zegarek seiko jest taka promocja , moza chyba go zobaczyc na sklepie trotki bo gdzie indziej nie widzialem ..

Wydaje mi sie troche , ze cena w tym modelu jest wysoka , ale czekam na wasze opinnie

Poza tym spotkasz go w FishingMarcie, czy choćby w Decathlonie. Kołowrotek całkiem ok, porównywalny z Team Dragon fd z serii 700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż na moim pudełku pisze Made in Japan Tokyo

Na moim jest napisane distributed by Daiwa, Tokyo Japan - nie ma żadnej wzmianki gdzie kołowrotek jest zrobiony.

Ale nie ma to znaczenia, młynka używam od kilku tygodni i jestem jak na razie bardzo zadowolony - a na pierwszej wyprawie przeżył całkowite zalanie wodą. Dałem za niego 430 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kazdy wie wiekszosc firm przeniosly swoje fabryki do chin powod tania nawet bardzo sila robocza , kodak z usa przeniosl sie do chin tak jak wiele inncyh firm .

TD jest niby ciekawym rozwiazaniem , ale widzie wiele innych podobnych kolowtkow

np. TD , exceler plus albo bez , sol , tierra itp itd etc...

Czy jak bym gdzies znalazl a tak w ogole warto jest szukac innych modeli oproc tierry i TD zwyklego ?

Piszcie opinie co o tym sadzicie , czy tierra exceler i TD sa te same kolowrotki tylko w innej budowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim jest napisane distributed by Daiwa, Tokyo Japan - nie ma żadnej wzmianki gdzie kołowrotek jest zrobiony.

Ale nie ma to znaczenia, młynka używam od kilku tygodni i jestem jak na razie bardzo zadowolony - a na pierwszej wyprawie przeżył całkowite zalanie wodą. Dałem za niego 430 zł.

Dokładnie, może być i z Chin co mnie to obchodzi ważne że kręci bez zarzutów i jest to świetny młynek :grin:

Jacek, to teraz pytanie zasadnicze, chodzi mi o podwójną korbkę, nie stwarza to jakiegoś problemu?

Nie plącze się, nie zahacza np. o ubranie itd?

Ogólnie mam na myśli poręczność tego rozwiązania.

Mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie, także obawiałem sie trochę tej podwójnej korbki ale co sie okazało to świetna sprawa i w niczym absolutnie nie przeszkadza i nie ma mowy o zaczepianiu korbką o ubranie przecież te korbki są jednakowej długości także nie ma opcji zaczepiać o coś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel mozesz do mnie napisac na gadu 7555388 dzieki ,

Wracajac do tematu jednak chyba zdecyduje sie na TD , ale nadal nie wiem jaki model czy podstawowy z podwojna korbka czy sol albo cos innego

Jest warte dolozyc kase na inny model i jak teraz jest w polandzie dostepny tierra albo sol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może made in China, chociaż na moim pudełku pisze Made in Japan Tokyo

Może tylko pudełko wykonano w Japonii :wink:

Ale nie ma to znaczenia, młynka używam od kilku tygodni i jestem jak na razie bardzo zadowolony - a na pierwszej wyprawie przeżył całkowite zalanie wodą.

To jednak troche za krótko żeby dobrze ocenic kołowrotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abu napisał/a:

Jacek, to teraz pytanie zasadnicze, chodzi mi o podwójną korbkę, nie stwarza to jakiegoś problemu?

Nie plącze się, nie zahacza np. o ubranie itd?

Ogólnie mam na myśli poręczność tego rozwiązania.

Mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie, także obawiałem sie trochę tej podwójnej korbki ale co sie okazało to świetna sprawa i w niczym absolutnie nie przeszkadza i nie ma mowy o zaczepianiu korbką o ubranie przecież te korbki są jednakowej długości także nie ma opcji zaczepiać o coś :-)

Nic dodać, nic ująć, w 100% podzielam zdanie Tomka. Mało tego -to rozwiązanie tak mi się spodobało, że jeżeli będę miał teraz do wyboru dwa identyczne kołowrotki różniące się tylko tym detalem, to wybiorę ten z podwójną korbką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mam mlynek z podwojna korbka okume electre i to nie przeszkadza , nawet lepiej czasem sie lowi ...

Wiec ja sie nie boje o korbke tylko o prace kolowrotka.

Chyba jednak zdecyduje sie na TD tylko sa dwa kolorki :D ktory lepszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem taki mlynek DAIWA SEIKO 3500 A w cenie 350pln - oplaca sie , ponizej wstawiam opis kolowrotka.

stan: nowy

producent: Daiwa Seiko, Inc.

kraj produkcji: Tajlandia

nr katalogowy producenta: 6X0627710

UPC (USA) CODE: 0-43178-93404-3

HardBodyz

AriBail

CRBB Corrosion Resistant Ball Bearings

Infinite Anti-Reverse

ABS

Twist Buster

5 ball bearings, including 3 CRBB

dodatkowa szpula

przełożenie: 4,9:1

waga: 410g / 14,5oz

pojemność szpuli: 0,30mm / 4,5kg / 220m - 0,32mm / 5,5kg / 190m - 0,35mm / 6,4kg / 155m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.