Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Margonińskie


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

A wiec mam tam rodzine w ( młynarach )i jezdze tam od 5 lat ( jezdzilem ) trzeba wykupic zezwolenie u rybaka bodajze 20 zl za 3 dni nie mozna na 1 dzien w jeziorze jest mnóstwo ryb piekne szczupaki i piekne leszcze moj ojciec zna to jezioro swietnie i kiedys gdy necil regularnie nia miejscowce codzienie przez 7 dni przywozil 10/15 leszczy po 3,5 kg a nawet sztuki po 4 gdyz znalaz ich stala wedrowke zerowania , lecz ktos go zauwazyl sypnol inna zanete i leszcze zwialy . Teraz tam nielowie poniewaz jest duzy problem z znalezieniem doigodnego miejsca poniewaz posprzedawano ziemie dokolo jeziora i wszyscy walneli ploty do samego brzegu i sie gupio pluja jak sie podejdzie obok ich chaty . I druga sprawa z tego wynikajac podejrzanie :???: nagle woda zaczela kwitnac szybko bo juz nawewt w marcu przy niskich temp od momentu powstania tam dzilaek czyzby podwojne dwa w szambach ale to moje domsly ehhh powiedz mi jak chcesz lowic a ci napisze jakie moejscowki sa dobre i nawet na jutro ci moge mapke jeziora zeskanowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tu masz artykul o margoninie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce5d8bacd9f15245.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4979905b0eea83c7.html i mapke troszke edytowana ale niestet stara jest pare zmian o ktoroch powiem ci jk ty mi poiwesz z ktorej strony masz rodzine bedzie latweij opisac http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a205ef98218b2751.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Klotyldzin czy jakos tak, blisko Sypniewa. I bede tam na przyjeciu, wiec nie moge daleko jechac.. jeszcze sie zgubie i co bedzie :wink:. Wystarczy ze mam wykupione skladki i karte wedkarska?

Wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a wiec polecam najprostsza droge isiwetne miejsce

Jak jest budka rybaka znjadziesz ja bo muszisz wyklupisz pozwolenie :D to kawalke dalej jest drogo na Margonin i druga na chodzicez jak skrecisz na margoni po przejachaniu 30 metrow ( drga rowerowa chyba jest ) masz tam taka szeroka miejscowke na prawo masz pikne zakole gdzie jest pelno lilli i wplywa tam rzeczka margoninka to miejsce wedlug mnie ebdize najlepsze pikne liny tam sa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jedziesz na taie szybkie łowy to nawet bardziej wskazany bedzie pomosy przy do drodze do margonina tam glownie neca i lowi sie na prazona pszenice i kukurydze a jezeli chesz szybko dzilajajca dodaj do zanety mlekow proszku ona powoduje smuzenie mocne :D Natomiast jezeli zdecydujesz sie na ta miejscowke o ktorej wczesniej mowielm spokojnie mozesz lowic na kukurydze .

Jezeli pojdziesz na pomosty to :

zaneta platkiw owsiane prazona pszenica kukurydza biale robaczki mleko w proszku + najtansza zaneta bazowa leszcz

Jezeli przy budce rybaka kukurydza gotowany makaron kolanka ( najmijsze ze sklepu ) platki owsiana i peczak gotowany + plus jakis aromat truskawaka/wanilia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Ja tam przyjeżdżam chyba od 5 lat a dokładniej do Sypniewa super jezioro karpa 5 kg złowiłem ładne okonie leszcze szczupaki zanętę zawsze słodka piernikowa itp :mrgreen: powiem szczerze nigdy nie przyjechałem nie zadowolony z tego jeziora

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.