Skocz do zawartości
Dragon

Ktory kolowrotek z podanych poniezej?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Moge zaplacic max 100zl. Ma byc to prezent dla taty, a on dopiero zaczyna:) Jezdzi gł. na stawy i male jeziorka:)

BAYRON SATO 4000BBC

DAM Quick SPACE 1040

KONGER TEAM CARP SV640

SAPPHIRE MIKADO -205

JAXON ORLAND XL 200

Jaxon Sperus (perus) 300SXL Match

JAXON VOTUS FRM 300

JAXON PENAX 300XL MATCH

Moze jakis inny JAXON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

najprosciej-jezeli tata zaczyna to nie ma to takiego znaczenia jaki mu kupisz bo pewnie jeszcze ani nie ma swojej ulubionej metody :shock: ani w czym sie moge mylic wiedzy i praktyki aaby wylapac jakies wady kolowrotka(przynajmniej ze mna tak bylo).ja bym proponowal jaxona a jakiego to juz sie trzeba tatusia zapytac jaka metoda,jakie ryby albo pojsc do sklepu i kupic kolowrotek jaki pan tam doradzi.nie wiem czy pomoglem ale ja tak to widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupój żadnego Jaxona, poszukaj lepiej w Dragonach to z polskich firm, a z zagramanicznych Shimano Alivo około 80 PLN, lub Catana około 100 - 120 PLN ale uprzedzam że to made in China to samo jest z tanimi modelami Daiwy ale wydaje mi się że dla początkującego i tak będą lepsze niż mikadorobinsonosraxony :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.