Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kij medium-light


arek_glogow

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega chce sobie kupić kij uniwersalny taki na okonia i kaczocioba...Ma do wydania 200zł...Ja mu podpowiadam jakiegoś Dragona mystery bądź milenium, ale on chce zaczerpnąć porad większego grona osób... proszę o propozycje. Interesują go przynęty w przedziale od 0g do 25g...NIE INTERESUJE GO OFERTA DAIWY i YORKA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

kij na okonia i szczupaka? hmm albo jedno albo drugie.

ewentualnie mozna kupic jeden kij, z tym ze bedzie on na okoniska i szczupaczki :lol:

na lekkim kiju ladnego szczupaka nie wyciagniesz, a na kiju szczupakowym nie bedziesz czul okoni a jak juz je zatniesz to im pyski porozrywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Są dwie strony medalu - znajdziesz kij na okonia i szczupaka, ale będzie miał oczywiście więcej wad.

Moja propozycja to Wklejanka Milleniuma 5-25g - długość możesz sobie dobrać. Kij nada się do wobków na okonia i gum od 3-5g. Ze szczupakiem na pewno sobie poradzi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja mówiłem mu że kije do wszystkiego są do niczego...ale on i tak chce cos uniwersalnego ostatnio mówił mi coś o cormoranie carb-o-star x jig , shimano catana bx spin, cos ktos wie o tych kijach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka na wklejankę 5-15g łapie i okonki i wymiarowe szczupaki. Jak kiedyś trafi na potwora to może ją połamie, ale też nie sądzę bo hamulec jest dobrze ustawiony.

Na początek taka wędka jest bardzo dobra. Świetnie przez nią czuć każde nawet najlżejsze skubnięcie. A dla młodego człowieka to najważniejsze chyba. To nauka!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE INTERESUJE GO OFERTA DAIWY i YORKA...
Rozumiem York ale Daiwa :shock::shock: a następnie pokazuje Tobie Cormorana, który ostatnio z Daiwą wiele ma wspólnego :idea: Moim zdaniem godnym polecenia kijem byłaby właśnie Daiwa Powermesch 2,7 m, 3-18 g lub może coś z Kongera, np:

http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=38014&pro=47492

http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=38014&pro=38775

a to mój faworyt: http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=38014&pro=38775

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Również kupiłem cormorana carb-o-star jiggerspin 3-25 2,7m i niestety odsyłam go do sklepu ponieważ:

1. przelotki krzywo powklejane ( nie jedna, kilka :/ )

2. uchwyt kołowrotka trzyma dobrze ale tylko przód tył, na boki trzyma kiepsko

Mają wymienić na inny egzemplarz... zobaczymy co z tego wyniknie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.