Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Browning Ambition


spray

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem lekkiej odległościówki w oko wpadły mi dwa kijki dragon mystery camou match 390cm cw 2-15gr i browning ambition match 390cm cw do 12gr. Warto inwestować w/w kije?

Piszę po czasie jednak podzielę się pierszymi spostrzeżeniami nt Browninga - być może kogoś to zachęci do kupna ponieważ sam się zastanawiałem na tym feederem i szukałem jakichkolwiek wskazówek od kogoś kto posiada. Zastanawiałem się nad tym Browningiem od momentu gdy uznałem, że potrzebuję jakiegoś feedera. Mimo, że od początku o nim myślałem to w pierwszym rzucie zdecydowałem się na Mikado Golden Bay ponieważ na jej temat znalazłem dużo pochlebnych recenzji. Nt Browningów Ambition znalazłem o wiele mniej jakichkolwiek wpisów, mimo to wpisy dotyczące pozostałych feederów tej firmy zawsze mówiły o wysokiej jakości itp. Ale od początku. Zamówiłem Mikado po czym jak przyszła okazało się, że ma brzydkiego gluta na łączeniu pierwszego składu. Poza tym Mikado całkiem ok, blank smukły, ładnie pracował na sucho, dużo bo aż 4 dodatkowe szczytówki, korkowa rękojeść, pierwsze dwie przelotki dwustopkowe a pozostałe już jednostopkowe. Ze wględu na tego gluta postanowiłe odesłać wędkę i pewnie bym wymienił ją na inny egzemplarz ale sprzedawca okazał się mega bucem, nie raczył nawet zapytać czy ma mi odesłać nieuszkodzony egzemplarz a od razu przeszedł do ataku tak jakby klient, który wymaga wędziska bez usterek (po wcześniejszej zapłacie ponad 180 PLN) oraz opłacił przesyłkę, której nie byłoby jakby facet sprawdził wędzisko przed wysłaniem był jego największym wrogiem. Tego tematu nie będe rozwijał bo miało być o browningu ale jeżeli ktoś kiedyś będzie chciał zakupić coś w sklepie wędkarskim Joker ze świdnika radzę się dwa razy zastanowić - kupuję dużo sprzętu ale nie spotkałem się do tej pory z takim podejściem do klienta ... Wracając do feedera - odesłałem Mikado do Pana Buca i zdecydowałem zakupić bez uprzedniego "macania" w sklepie stacjonarmym właśnie Browninga Ambition Feeder 3,6 cw 120 gr. Dzisiaj go właśnie otrzymałem i muszę przyznać, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Za kilka dyszek więcej w porównaniu z Mikado otrzymałem bardzo dobrej jakości blank. Oczywiście wszystkie moje spostrzeżenia nie są poparte zabawą na łowisku niemniej "na sucho" też można sobie jakieś zdanie wyrobić. Przede wszystkim co się rzuca w oczy to jakość wykonania : wszystkie przelotki są przymocowane prawidłowo, nie ma glutów na lakierze i całość wygląda solidnie. Wędzisko ma przelotki dwustopkowe do połowy 3ciego składu, w zestawie dwie szytówki 3 oraz 1,25 oz, super mocowanie kołowrotka które zaciska się kręcąc górnym dolnikiem (dziwnie to brzmi ale nie umiem tego inaczej fachowo nazwać) , super czarny blank, akcja szczytowa przechodząca w progresywną. Nie mogę się doczekać kiedy go uzbroję i pójdę porzucać nad wodę. Z czystym sumieniem mogę go polecić i jeżeli traficie na dobry egzemplarz napewno posłuży jakiś czas. Za kilka mscy pewnie wyrobię sobie zdanie nt rzucania, holowania itp. i wtedy też postaram się wszystko szczegółowo opisać. Foteczki zrobię w wolnej chwili i również podrzucę na forum ponieważ sam poświęciłem trochę czasu na szperanie po necie i nigdzie nie znalazłem ciekawej polskojęzycznej opinii. Mam nadzieję, że komuś ten post pomoże. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

pietruh miło że odkopałeś temat po trzech latach i że podzieliłeś się spostrzeżeniami o swoim kiju... ale piszesz o feederze w temacie o match/odległościówce - seria ta sama ale to dwa różne kije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.