Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czy to legalne- łowienie na samą żyłkę bez spławika ?


jarzyna92

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Nie wiem czy dobry dziął ale mam pytanie czy legalne będzie łowienie na samą żyłkę bez spławika ? Czy to już jest kłusownictwo?

łowią tak na dzikich łowiskach i rzece gminnej

Zależy gdzie łowią i na co :roll: Jak miałem mleko pod nosem to łowiłem na samą żyłkę (nawet bez wędki) i legalne to nie było :oops::lol:

Jeżeli łowisz na przynęty zgodne z przepisami łowiska to nie ma w tym nic nielegalnego np. połów amurów lub karpi na skórkę z chleba itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapr okresla jasno dlugosc wedki i nie wymusza zastosowania splawika czy innego wskaznika. O ile przepisy miejscowe nie stanowia inaczej to wolno lowic na sama zylke (w koncu spinning tez polega na lowieniu na przynete zawieszona na koncu zylki). Polecam m

Jak pisala trini taki zestawik powierzchniowy jest swietna zabawa. Polecam zywego konika polnego na wysnuwanej zylce... Stad juz tylko krok do wedkarstwa muchowego :mrgreen: a to jest to co tygryski lubia najbardziej. Mozesz tez lowic metoda dotykowa ale to juz "wyzsza szkola jazdy transporterem opancerzonym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tez lowic metoda dotykowa ale to juz "wyzsza szkola jazdy transporterem opancerzonym"

Skad ja to znam, kiedyś nawet napisałem artykuł na ten temat, "na trzepaczke". Nauczyli mnie tego 40 lat temu przyjaciele zza południowej granicy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tez lowic metoda dotykowa ale to juz "wyzsza szkola jazdy transporterem opancerzonym"

Tej metody nie znam ale transporterem opancerrzonym Rosomak jedzic moge i potrafie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.