Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie na spinning w okolichach Rybnika?


zwiraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak wiadomo w Rybniku nie można narzekać na brak wody. Jednak jeśli już nastawić się na konkretną metodę połowu - spinning - to można się już się głęboko zastanawiać gdzie się wybrać by z wody nie zejść o kiju. Często celem moich wypraw jest niewielka glinianka "Rzędówka" w Kamieniu. Kiedyś nieźle można było połowić szczupaki na Rudzie na Paruszowcu. Jednak duża presja zrobiła swoje. Sam zbiornik "Paruszowiec" jakoś nie wydaje mi się w żaden sposób atrakcyjny. Na "Wielopolu" można pobawić się z okoniowym "przedszkolem" ale to mało atrakcyjna zdobycz. Przedstawiłem swoje skromne doświadczenia w tej materii. Mam nadzieję, że ktoś zna jakieś godne polecenia miejsca gdzie można się wędkarsko spełnić. Zastanawiam się nad Rudą ale już za Zalewem Rybnickim. Łowił ktoś już tam?

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.