Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowisko specjalne OKOŃ


bobiniarz

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że tylko ja tu piszę ;) w takim raze ostatni raz pod rząd później już czekam na inne wpisy, ale muszę sie pochwalić bo życiówka!! 8kg karpik, stanowisko 39, z czwartku na piątek od 18.00 do 11.00, ale zaczeło się nieciekawie kumpel wyciągał na feedera takie 1-2kg a ja od 18.00 do 2.00 nic nawet pikniecia, juz zastanawiałem się czy nie rzucić gdzieś w poblize pomostu i cypla na którym teraz stoi łodka gdy nagle zaczeło się, ok 2.00 lekkie popikwanie sygnalizatorów dało znak ze cokolwiek zyje w wodzie, a później pierwszy raz cos takiego widziałm na wszystkie 5 wędek (3 moje karpiówki i 2 feedery kolegi) brania a wszystko wciagu 2-3min na szczescie pierwszy był ten 8kg którego o dziwo jakos bez wiekszego napinania wyholowałem moze dlatego ze wedka 3,5LBS dawała zapas mocy i mozliwosc duzej kontroli, poznej juz były niestety same 3-4kg o 4.00 rano i o 6.00 po jednym braniu na kulki, i do jedenastej srednio co pół godziny odjazd karpiki 2-3kg, generalnie pierwszy raz mialem tak duzo brań wszystko na kulke truskawke, tej nocy na 27 padł pełnołuski 12kg ale koles siedział od poniedziałku a to był piątek ;). Czekam teraz na opis wrażeń innych klientów okonia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e no to ramik widzę że żeś przy szalał trochę ja największego jakiego tam wyjąłem to było 6kg i na kuku,ale jednak widać że niema jak TRUSKAWKA.

Aha i jeszcze mam pytanko daleko żeś ciskał kulką i jaki rozmiar miała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka 18mm i ze stanowiska 39 tak kolo 10m od przeciwległego brzegu. Na poczatku rzucałem pod same trzciny pod 2 brzeg ale obsługa mi powiedziala ze do 10m od brzegu sa wysokie podwodne trziny i zarosla i wlasnie moze dlatego tak dlugo nic mi nie brało bo na poczatku waliłem 2-4m od zarosli, a pozniej juz wszedzie brało w pasie ok 2/3 od stanowiska do przeciwleglegobrzegu ale nie blizej niz 10m od przeciwleglego brzegu.. Duzy wzial wlasnie ok 20m od przeciwleglego brzegu i ok 10-15m od trzcin po lewej ktore koncza zatoczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie bo jeszcze mam zamiar z 2 razy sie wybrać we wrześniu, później już odradza obsługa że niby zimno itd al widze ze na pstraga sie nastawiaja beda zarybiać i pewnie dlatego tak mówią, chociaż może ktoś ma doświadczenie jak to z tym karpiem w październiku i później na okoniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzesień to jeszcze jest fajny miesiąc bo karpiki sie szykują do zimy i co za tym idzie JEDZĄ:)

a pstrąga na okoniu to w pytę jest:) kiedyś pojechałem i poszedłem sobie na 27 i 27a to naciąłem tyle i tylko na meppsy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

To mój pierwszy post. Miałem w planach pojechać w sobotę na Wodne Ranczo, ale może jednak skuszony Waszymi sukcesami pojadę na Okonia. O której planujecie wyjazd? Będę jechał z Ursusa chyba przez Leszno, mogę kogoś zabrać. O ile tolerujecie totalnych amatorów:-)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z bratem w tygodniu przetestować nowe kulki i obok kilku karpi (wszystkie między 2,5 a 4,5 kg) jako przyłów złapaliśmy lina 46 cm. Czy któryś z kolegów łapał liny na grunt na Okoniu? Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej z gruntu lina nie wyjąłem.

Planuje co najmniej dwudniowy wyjazd na Okonia w przyszłym albo za 2 tygodnie. Jeśli ktoś chętny to fajnie by było pojechać większą grupą z forum. Zrobić grilla zapoznawczego.. Co Wy na to?

P.S. australiangold ja też jeżdżę z Saskiej Kępy więc możemy się umawiać i na zmianę wozić żeby oszczędzić na benzynie. Ruszasz może z okolić Saskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za jeżeli chodzi o jakiegoś grillika zapoznawczego ... Problem w tym że chwilowo nie posiadam autka i nie bardzo mam jak tam dojeżdzać ... Kolega chudy_b widze że śmiga z ursusa ... Jeżeli byście coś organizowali Panowie i miałby ktoś miejscówe w samochodzie to chętnie się wybiorę jeszcze w tym sezonie ... Jakby co to jestem z Włoch ( tych warszawskich oczywisciwe ) :) POZDRAWIAM & czekam na info !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z bratem w tygodniu przetestować nowe kulki i obok kilku karpi (wszystkie między 2,5 a 4,5 kg) jako przyłów złapaliśmy lina 46 cm. Czy któryś z kolegów łapał liny na grunt na Okoniu? Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej z gruntu lina nie wyjąłem.

Planuje co najmniej dwudniowy wyjazd na Okonia w przyszłym albo za 2 tygodnie. Jeśli ktoś chętny to fajnie by było pojechać większą grupą z forum. Zrobić grilla zapoznawczego.. Co Wy na to?

P.S. australiangold ja też jeżdżę z Saskiej Kępy więc możemy się umawiać i na zmianę wozić żeby oszczędzić na benzynie. Ruszasz może z okolić Saskiej?

Jestem za można zaoszczędzić :P Ja ruszma z rogu saskiej i zwycięzców :) Ponieważ jak narazie mam ograniczony dostep do netu ( tylko w pracy 8-17 ) Gdybyś planował jutro wyjazd to tak 5:40 bede wyjeżdzał :) Samochód rozpoznasz bez problemy peugeot 206cc srebrny :) ( mały, brzydki, poobijany itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.