Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko specjalne OKOŃ


bobiniarz

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ja sobota w nocy 3 brania z tego jedno spiecie, jeden zaczep, jeden karp 4kg stanowisko 53. Stanowiska ktore opisujesz sa jednak jedne z najlpeszych, 38 albo 39 wygralo w tym roku zawody i ja tez tam zawsze cos zlapalem, moze akurat dzien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień to jedno, ale nie ukrywam, że na 53 mam ZAWSZE efekty, a na innych jest różnie. Niedawno byłem na tych stanowiskach i nawet brania nie miałem :twisted:

Mam nadzieję, że się coś ruszy, bo w zeszły, roku o tej porze (z stanowiska 53 zresztą) nie nadążałem z zarzucaniem drugiej wędki, gdyż co chwile miałem brania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobota w nocy 3 brania z tego jedno spiecie, jeden zaczep, jeden karp 4kg stanowisko 53. Stanowiska ktore opisujesz sa jednak jedne z najlpeszych, 38 albo 39 wygralo w tym roku zawody i ja tez tam zawsze cos zlapalem, moze akurat dzien ?
Chyba nie masz na myśli stanowisk 46-47? :) Od 30 do 40 to wiem,że dobre, niestety zawsze kiedy dzwonię są zajęte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem 37-39 ze ok. Byłem z resztą w czwartek na noc i piatek do 12.00. Z opowiesci napotkanych przewazalo jedno ze w dzien nie biora. W nocy pare odjazdow, ale kolega sie uczyl i byly ze 2 spinki i jeden poszedl w patyki, ok 8.00 wycholowalem 7kg. Do 12.00 cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byłem wczoraj od 15 do 6 rano z nastawieniem na karpia, z lekka przerwą (pojechalem do domu o 20, po 21 już bylem znowu na miejscu tyle że na innym pomoście) 15.00-20.00 mój ulubiony pomost 29, podnęciłem lekko na prawo rakietą z pelletem TB ultra fish, po zarzuceniu zestawu, kulka TB TuttiFrutti (bałwanek) + siatka z pelletem TB i odczekaniu do 18 odjazd i karp pełnołuski 6kg. 30min później na kulke TB Halibut Amur 7kg, o 19 jeszcze sie trafił jaź :mrgreen: . Po przerwie, okazało sie, że łowisko 29 jest zajete wiec ruszyłem na 31, znowu ta sama zanęta, kulki TB halibut, do godz 2.00 - nic, nagle zaczeły sie brania do 3.00 złapałem 8 karpi od 1kg do 3kg (czasem mialem wrazenie ze to ten sam sie łapie co chwile) :cry: Obok na stanowisku 29-30 stali goście całą nocke na żywca (szczupak, sum) cuda na kiju robili i nic ani brania. Ogólnie liczylem na coś więszkego no ale cóż, przynajmniej sie nie nudziłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum, wiec prosiłbym o wyrozumiałość. Póki co nie było efektów to nie było o czym pisać. Byliśmy z bratem w nocy z poniedziałku na wtorek i we wtorek na 27, 26. Przed 22 udało się wyciągnąć amura 6,2. Przed 3 był pełnołuski 8,6 i o dziwo tuż przed południem też 8,6. Wszystko na grzybka pellet(kulka)+truskawka w dipie truskawka, kulki i dip addera. Postaram się wrzucić później zdjęcia. Do zobaczenia na zawodach w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacek mozesz opisac dokładniej tego bałwanka, co znaczy pellet kulka? pierwszy pellet pozniej kulka plywajaca i wszystko truskawkowe? Ja bylem z czwartku na piatek stanowsko 9, ale tylko 4godz od 20.00 do 00.00. Jeden odjazd spinka i jeden pelnoluski 4,5kg. ale tyle porwanych zestawow to nigdy nie wyciagnalem, z kaprpiem tez mialem problem z wyciagnieciem bo zaczepilem w stare zylki i 5m od pomostu nie dalo sie juz dociagnac dopiero na sile i z dlugim podpbierakiem i sie udalo, a pozniej jeszcze 3 razy jakies poplatane tematy lacznie z kogutem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie źle się wyraziłem, bałwanek = jedna kulka tonąca (o smaku pelletu) + połówka kulki pływającej (o smaku truskawki), starałem się żeby to co nakładam na włos wcześniej leżało minimum godzinę w dipie (truskawkowym). Wszystko było addera, ale tej lepszej serii MH. A nęciłem kulkami własnej produkcji. Wszystkie wyciągnięte były z 27, na 26 tylko jeden odjazd był, ale się spiął. Dopiero zaczynam zabawę z większymi karpiami i kulkami, także za wiele nie pomogę, a gdyby nie forum i cenne porady ze sklepu Eldorado pewnie by tych karpi nie było, więc staram się dzielić swoimi doświadczeniami jak mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze opiszecie cos wiecej, co sie dzialo jakie ryby itp. Bylem w sobote o 19.00 i troche slyszalem ale nie ma to jak z 1 reki. Na staowisku 53 gdzie ja zasiadlem nalapali full karpi i jesiotrow, siedzieli 4 dni i wasnie tego ostatniego sobota tak duzo zlapali, bylem o 19.00 i w ciagu godz mieli z 4 brania i dwa wyciagniete karp ok 5kg i jesiotr 2-3kg. Jak ja zasiadlem to juz byo troche gorzej do 6.00 rano mialem 5 bran zadne nie zaciete, wszystko na kulki i sprawdzone wczesniej przypony krotki odjazd zaciecie i nic, czy to mogly byc jesiotry a ja mialem za duze haczyki? NIgdy jeszcze tak nie mialem 5-0 ;( . Dodam iz pierwszy raz widzialem jak jesiotry same z siebie wyskakuja nad wode, do 22.00 chyba z 10 razy najblizszy ok 2m od pomostu, czy moje przypuszczenia maja sens, ze jesotry byly w mojej zanecie ale z powodu czy to konsrukcji przyponu d-rig czy wielkosci haczyka 2-3 nie zapinaly sie, chociaz na jeden taki przypon wyciagnalem ale to 110cm a poprzednicy opowiadali ze wszystkie mialy 2-3kg czyli pewne 60-70cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek wpuścili 2tony karpia od 1.5kg do 3kg i są wygłodniałe na kuku na kulki nic a nic nie biorą ale kukurydza to masakra.

Damiano ja nęciłem wczoraj (stanowisko 29) 20mm i 6mm pelletem, jeżeli chodzi o kulki to na tuttifrutti karpik mi wpadł 4kg, nic a nic na kraba ani na truskawke, na halibuta + pellet 10mm wział o 22.30 karpik 15kg nr 106;)) koledze także było sympatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.