Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Klimkówka


bimbelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie. Czy ktoś z Was był nad zalewem Klimkówka? Chodzi mi dokładniej czy ktoś z Was łowił tam ryby? Jeżeli tak to w jakich miejscach najlepiej próbować? Wybieram się tam pierwszy raz i nie wiem czego mogę się spodziewać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Witam.

Mam pytanie. Czy ktoś z Was był nad zalewem Klimkówka? Chodzi mi dokładniej czy ktoś z Was łowił tam ryby? Jeżeli tak to w jakich miejscach najlepiej próbować? Wybieram się tam pierwszy raz i nie wiem czego mogę się spodziewać.

Pozdrawiam.

Wędkowałem tam, najlepiej rozłożyć majdan zaraz po wjeździe w strefę płatną dalej nie ma co sie pchać bo ciezkie dojscie. A tam przy wjeździe jest piasek i łagodne zejscie do wody, holowanie ryby cudowne. Bylem tam 2 lata temu wiec moze cos sie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi zapewne ze wjazd nad wode jest płatny bo to teren prywatny. Przynajmniej jak łowiłem tam z 6 lat temu. Wtedy był ładny szczupak, okoń. Bardzo grube karasie, leszcz płocie i klenie. Łowiłem tam tylko kilka i jak widać dość dawno temu, więc nie wiem jak jest tam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk1234 ma całkowitą racje. Chodzi tylko i wyłacznie o wjazd nad wodę tam jest parking niedaleko i siedzi cieć w budce i pobiera opłaty za wjazd. Jeżeli jestes nastawiony na zasiadkę na rybki spokojnego żeru to wyśmienite miejsce, dno muliste brak zaczepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Jeśli chodzi o ryby to można naprawdę pięknie połowić. Karaś, leszcz, płoć, okoń, szczupak, sandacz, kleń.... Jeśli chodzi miejsce połowu można wybrać się na tzw. cofkę, czyli miejsce najbliżej położone Uścia Gorlickiego. Sam łowie tam z gruntu. Auto zaraz koło siebie na widoku, bardzo dobry dostęp do wody. Można również próbować dostać się do wody różnymi zjazdami. Na pewno pierwszy i drugi zjazd jadąc od strony zapory nada się do łowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Łukasz789 napisał:

A jak jest teraz ? Mam okazje kupić tam domek za grosze i się zastanawiam czy warto, bo zawsze chciałem coś kupić nad Czorsztynem a z tego co piszecie to naprawdę fajne łowisko jest.

Cudów nie ma! Coś czasem się jeszcze trafi ale to już nie jest to co jeszcze kilka lat temu :cry: Owszem trafiają się ładne okazy drapieżników ale sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam brać wędkarską.

Przepraszam za odgrzewanego kotleta, ale mam pytanko, wybieram sie w Gorlice na delikatnu urlop końcem sierpnia początkiem września, zastanawiałem sie nad wędkowaniem w Klimkówce, głównie nastawiam sie na spinning i poszukiwanie okonia. gdzie warto sie kierować??

Jakieś sugestie?? Nigdy nie byłem nad tym jeziorkiem więc każda przydatna informacja bedzie dla mnie przydatna.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.