Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mikado Sensual


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

Miał już ktoś styczność z serią wędzisk Mikado sensual głownie chodzi mi tu o wersje light? Troche czytałem o nich i jeśli piszą prawde to jest to niezła pozycja w kategori cena/jakość. Jeśli ktoś chociaz trzymał ją w ręku niech podzieli się swoją opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Posiadam co prawdę wklejankę 2,4m do 10g (ultrafast), ale aspekty techniczne podejrzewam, że bardzo podobne.

Przelotki - na prawdę niezłe, nie hałasują, co mnie potwornie wkurza.

Korek - duży plus ciepły uchwyt kołowrotka, jak to korek lubi się przybrudzić. Uchwyt niego grubszy niż reszta korka przez co może wydać się początkowo gruby i nieporęczny, ale (przynajmniej w moim przypadku) po pewnym czasie przyzwyczaiłem się i zacząłem to wykorzystywać, np. mogąc lepiej chwycić kij podczas rzutu z jednej ręki.

Akcja - w moim przypadku (zgodnie z nazwą) super szybka i faktycznie taka jest - porównywałem z Black Draftem 2,4/13g - wyglądał kluskowato przy Sensualu, w wersji Light ma być tylko "szybka", więc jeśli lubisz takie wędziska to strzał w 10.

Waga i wyważenie - w moim jest niemalże idealnie. Jeśli cecha ta obejmuje także model Light to kołowrotek wielkości 2500 (max 3000) powinien go odpowiednio wyważyć.

Generalnie mogę polecić, bo za tę cenę (125zł w moim przypadku) nie znalazłem wędki która by bliżej odpowiadała moim wymaganiom niż ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niedawno nabylem droga kupna: http://tinyurl.com/m9v6k3

Pierwszy wypad na Paprocany w Tychach i po godzinie na koncu zylki zameldowal sie szczupak

Bardzo lekka wedka, szczytowa szybka akcja, dobrze lezy w dloni, pozwala na dalekie rzuty i dobre czucie przynety.

Na dzien dzisiejszy jest to moj spinning nr 1 do lowienia z brzegu, jestem bardzo zadowolony z zakupu i zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jaki wbrac kij do 25g na rzeke do blaszek wobkoow ale tez i do gumek taki troche uniwersal. Myslalem o Robinsonie diplomat top spin 270 do 25g lub mikado sht lub jakims innym ztej firmy. Co onich sadzicie a moze jakis Dragon. Bo o Shimano Beast master niktorzy mowia ze sa za kluchowate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.