Skocz do zawartości
tokarex pontony

Parnica


artone

Rekomendowane odpowiedzi

ta co miała taki ogonek takie pół kuleczki :D wiesz jak to się mówi ... że holenderski towar najlepszy a czort wie co te okonie robią pod wodą :D w końcu są takie wyczesane (płetwa grzbietowa) :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 372
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ta co miała taki ogonek takie pół kuleczki

aha , to tez rozemeijer dropshot wacky-tail nmf formula . te kulkowe ogonki chyba tylko rozemeijer robi.

w grudniu dostarcze Ci nowy material do testow :wink:

ps: mam tez te fireball co chciales przetestowac na parnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo fire ball ... tylko trzeba by było wyczaić jakiś patent jak zamocować gume ... bo jak już Ci wspominałem nie wolno u nas spinningować naturalnymi przynętami ... a szkoda :D ... testy to już raczej na parnicy na odcinku sumoskim :) bo o ile się nie mylę od pierwszego grudnia jest zakaz wędkowania w obrębie Odry nr 5 :) ale spoko .. szczerze to na stronie sumoskiej jest więcej okonia i większego :D a te duże wiem gdzie sobie na spacery wypływają :twisted::twisted: w fishing-marcie mają te gumy tylko że są inne :D mają inne ogonki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja ... ale ja już myślałem o innym patencie ... bo ta przynęta ma się ruszać na haku ... zobacz ten patencik co mi dałeś na szczupaki co się gumę tam nakręca na spirale :D i taką spirale nakręcić na gumę .. przełożyć oczko przez hak .. nabić jakiś gumowy stoper i wsio :D ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak :) i tam jest taka spirala na ktora sie gume zaklada :P

Kasko ale powiedz mi jakie te okonie biorą :)?? palce czy takie już pod 30 :)?? 40 i wzwyż idzie trafić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One tam stoją i chyba będą zimować.

Są tam też duże okonie ( pod 0,5 kg), ale te większe to łapią na żywca. Kanały dosyć wąskie 15-20 metrów, okoń stoi mniej więcej na środku. W weekendy trzeba być bardzo wcześnie bo nie ma tam zbyt wiele stanowisk ( raptem 5-6). Kanał wąski dlatego najlepiej rzucać lekko pod kątem, co właśnie powoduje, że zbyt dużo ludzi tam nie będzie komfortowo łowiło.

Samochód trzeba niestety zostawić przed wjazdem na teren byłego elewatora, bo ktoś zatarasował dobrą betonową drogę wielkimi pniakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead
ta co miała taki ogonek takie pół kuleczki

aha , to tez rozemeijer dropshot wacky-tail nmf formula . te kulkowe ogonki chyba tylko rozemeijer robi.

to ta rybka:

wackyshad4.jpg

Szkoda, że są takie delikatne, moja dzisiaj też staraciła ogonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie :D okonie już tam na nas czekają :D tylko trzeba będzie wcześnie rano pojechać żeby ogarnąć miejsce ;P

Kasko powiedz mi jeszcze jak możesz ... tam co zaznaczyłeś na mapie to jest najlepsze miejsce czy to bez różnicy (tzn czy biorą na całym kanale) ??

chociaż w sumie to baseny :D szukałem właśnie czegoś takiego tylko że większość jest w terenach prywatnych .... mam nadzieję że tam nie będzie jakichś jaj że wpadnie mi ochrona i będą wołać wsparcie przez szczekaczke "akcja A1 .. dwóch obcych na terenie proszę o wsparcie" :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta co miała taki ogonek takie pół kuleczki

aha , to tez rozemeijer dropshot wacky-tail nmf formula . te kulkowe ogonki chyba tylko rozemeijer robi.

to ta rybka:

Obrazek

Szkoda, że są takie delikatne, moja dzisiaj też staraciła ogonek.

szkoda że na parnicy są takie upierdliwe sandacze.. sorka poprawiam się palce :D ... to one kaleczą nasze gumki :D tak dokładnie o taką mi chodziło :D tylko że ja miałem czerwoną ... jak patrzałem na fishing marcie to są te gumki tylko mają inne ogonki ... a w ogóle widziałem że Bertus wymyślił jakieś gumki do dropa z ogonkami z sierści królika :shock::shock: może warto by na gwiazdke jakieś sobie tam zamówienie złożyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead

feeder, te z klukowym ogonem tez maja 6,60 za 2 sztuki.

gumki do dropa z ogonkami z sierści królika

drogie troche są, ale mogą być warte zamówienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę kosztują :D może coś sam wykombinuje jak będzie mi się nudzić :D:D:D ja nie wiem skąd oni te ceny biorą chyba z kosmosu :D na szczęście jest nemo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feeder

co do tych kanałów to tylko na 2 bodajże da się łowić, najlepsze miejsce jest idąc tą drogą cały czas prosto aż dojdziesz do wody i wtedy iść w lewo do narożnika.

Resztę kanałów ogrodzili. A i nie wiem, czy jest coś w Polsce niczyje ;p. W każdym bądź razie nie jest to ogrodzone, nie ma też tabliczki teren prywatny. dodatkowo Policja która była tam na kontroli nie kazała opuścić terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli jest gitez :) wczoraj gadałem ze znajomym bo mieszka w tamtych terenach to mówił że ten elewator jakiś Chiniol kupił :mrgreen::mrgreen: ok kasko dzieki za info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead

yhhh. wyskoczyłem dzisiaj na 2h na Parnice - efekt - 12 placo-sandaczyków. Z tego co widziałem i słyszałem nic innego tam nie bierze - no tylko płotki z gruntu, albo na spławik. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 placo-sandaczyków. Z tego co widziałem i słyszałem nic innego tam nie bierze

a moze wiekszy sandacz juz sie nauczyl co to guma z haczykiem a maly glupi to sie rzuca? :wink: moze jakies inne przynety trzeba stosowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ja zauważyłem że co roku na parnicy w tym okresie jest nawał małego sandacza .. jeszcze jak łowilem tylko na wodach sumoskich to na boczny trok co rzut siadał :neutral: nie dopuszczały okoni ... ale z drugiej strony zauważyłem że jak mróz tak przytrzyma z 4 dni to te mało jakoś nie biorą ... szczypie w ogóle rzadko ale wymiar :) tzn tak miałem w tamtym roku na wodach SUM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wieksze te dropy zakladac na hak?dalem Ci kiedys do przetestowania na parnicy takiego wiekszego,przezroczystego savageara dying minnow

sprawdzales go?

ps.holendrzy zbroja fireballe z gumkami zamiast trupka:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.