Skocz do zawartości
tokarex pontony

jaki picker?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jaki wybrać i na co patrzeć przy wyborze. Niestety kwota którą dysponuje ok. 100 zł za kija i jakiś tani kołowrotek do tego. Miejsca w których będę łowił to rzeki ze średnim uciągiem i stawy/jeziora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na zbiornikach właśnie występują leszcze plocie i krąpie które nie są za wielkie (mam nadzieje ze jakiś większy leszcz występuje tylko się na razie trze). Mój feeder jest raczej z tych cięższych. Ostatnio na zawodach inny zawodnik pożyczył mi pikera którego ciężar wyrzutu był 30 bądź 40g i mówił ze mu się sprawdza na właśnie tej rzece gdzie jest średni uciąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o radę sprzętową.

Poszukuję pickera w teleskopie o długości 2,70 m. Większość tego typu kijków to straszne badziewie w cenie poniżej 100 pln. Ja bym potrzebował czegoś lepszego, np. w cenie ok. 200 zł.

Z góry dziękuję za propozycje.

Kij nie dla mnie bo sam bym wolał składa nie teleskop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zaproponować sprzedawcy 200zł, powinien przyjąć ;)

A na poważnie to najlepsza popularna tego typu wędka w Polsce to Konger Arcus tele picker. Nie powinno być z nią problemu. 135zł około z wysyłką. Pickery są zasadniczo wędkami niewielkimi, niedrogimi. A wersje premium zarezerwowane są dla wieloskładów a i te nie powalają ceną. Bierz coś za stówkę i ciesz się wędkowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

szukam czułej wedeczki DC, bede lapal blisko brzegu, na wodach stojacych bez koszyczka tylko ciezarek(max 15g) na troku bocznym, zanecac bede z reki.

Wpadly mi w oko te kijki:

Dragon Express Quiver 2,70m/ 10-40g

Dragon Thytan Quiver 2.70m / 20-40g

Daiwa Laguna Quiver 2,70m do 30g

Do tego kolowrotek:

Daiwa Crossfire A 1500 3 5.1:1, 0.20/140, 0.25/90, 0.28/75, 218 g

Daiwa Crossfire A 2000 3 5.1:1, 0.25/125, 0.28/100, 0.30/85, 215 g

Ktora wedke polecacie z tych wymienionych, lub moze jakas inna, to samo kolowrotek ten jest ok czy do wymiany, byle nie takie firmy jak Jaxon, Mikado czy York, cena za komplecik max 400zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.