Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kotliny


sowand

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Kotliny podlegały pod Piotrków chyba że się coś zmieniło ? Może jednak przeszły w prywatne ręce ? Mam nadzieję że nie należą od tego roku do Łodzi bo Łódź w tym roku nie podpisała porozumienia z Sieradzem który opłacam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Aek 0402 jeśli masz karte wykupioną w Sieradzu to i pozwolenie na Okreg Piotrowski tez masz a zbiornik Kotliny nalezy do Obwodu rzeki Wolbórki nr 1na kturej mozesz oczywiscie łowic ale z wyłaczeniem zbiornika Kotliny oraz obiektów stawowych

czyli Kotliny sobie odpuszczamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz karte wykupioną w Sieradzu to i pozwolenie na Okreg Piotrowski tez masz a zbiornik Kotliny nalezy do Obwodu rzeki Wolbórki nr 1na kturej mozesz oczywiscie łowic ale z wyłaczeniem zbiornika Kotliny oraz obiektów stawowych

Tyle to ja wiem ;) W indeksie z tamtego roku z Piotrkowa mam napisane że zbiornik Kotliny się wlicza w Piotrków a w tym sezonie jeszcze karty nie dostałem, po odbiór idę 31.03

Ale skoro twierdzisz że w tym roku Kotliny już nie należą do Piotrkowa to pozostaje mi tylko ci zaufać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...
Gość Święty

Witam, jadę w sobotę na kotliny, od rana zasadzam sie na feederka na jakąs białą rybke i w tym czasie złapie jakiegoś zywca i po południu na żywca uderzam. Byłem na początku maja ze spiningiem to złapałem szczupaczka 35 cm i okonia jakieś 25 cm ale wróciły do wody, facet miał szczupaka 65 cm na zywca. Nad wodą melduje sie koło 9:P

dam znać o ewentualnych wynikach:P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Święty

Witam oto relacja z łowiska. Byłem o 8, wiatr porywisty wywracał mi krzesełko jak tylko wstałem, fala trącała żyłkę że szczytówka feederka latała cały czas no i od rana brań nie było. Zanęciłem obficie czekając na popołudnie. Próbowałem wszystko, kukurydza, pinka, czerwony, pelet i nic. Aż tu nagle 11:30 pierwsze konkretne branie i leszczyk 48 cm, 1,3 kg.

potem przyjechali znajomi na grilla, pogoda jak by się poprawiła ale fala cały czas była. Siedziałem do 19:30 bo trzeba było zdążyć na mecz.

wyniki: trzy leszcze 45, 47, 48 cm i parę krąpików do 15 cm

zdjęcia w temacie jak było dziś na rybach

pozdrawiam

Świety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.