Skocz do zawartości
tokarex pontony

oferta jednego z marketów


Hols75

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość FALUBAZ_ZG

Jesli juz o marketach gadamy to w jednym z dyskontow ostatnio rzucili duzo sprzetu, ale jak go ogladalem to dosc licho wykonany, a do tego ceny tez raczej malo atrakcyjne. Kupil moze ktos z was to i moglby sie podzielic spostrzezeniami?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można sprzedawać takie rzeczy.

Jest to o ile sie nie myle siatka nazywana w regionie woj. kujawsko-pomorskiego Żakiem , służy do łapania ryb.

Ale jeszcze nie napisałeś, że jest to przyrząd do kłusowania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można sprzedawać takie rzeczy.

Jest to o ile sie nie myle siatka nazywana w regionie woj. kujawsko-pomorskiego Żakiem , służy do łapania ryb.

Ale jeszcze nie napisałeś, że jest to przyrząd do kłusowania !

Nie napisałem bo jest to siatka do łapania ryb a nie kłusowania. Kłusujesz tylko wtedy gdy używasz tego w nieswojej wodzie. Jak ktoś jest właścicielem małego stawu albo jeziorka to może mieć takich nawet 20 sztuk w wodzie. Co innego wody PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można sprzedawać takie rzeczy.

Jest to o ile sie nie myle siatka nazywana w regionie woj. kujawsko-pomorskiego Żakiem , służy do łapania ryb.

Ale jeszcze nie napisałeś, że jest to przyrząd do kłusowania !

Nie napisałem bo jest to siatka do łapania ryb a nie kłusowania. Kłusujesz tylko wtedy gdy używasz tego w nieswojej wodzie. Jak ktoś jest właścicielem małego stawu albo jeziorka to może mieć takich nawet 20 sztuk w wodzie. Co innego wody PZW.

W sklepie jest to z artykułami wędkarskimi a z wędkarstwem nie ma to nić wspólnego.

Jeśli straż rybacka znalazłaby takie coś przy tobie na rybach to współczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dawno temu mialem cos takiego i jest to bardzo fajna rzecz do lapania zywca albo wiekszych bolszewikow,ploci,sumow niestety ale nie mozna tego zostawiac dlugo w wodzie ,poniewaz u mnie zajely sie tym szczupaki pare razy.Łatanie nie jest rzecza przyjemna,dla wlascicieli stawow szczerze to polecam choc latwo to samemu zrobic,pozdrawiam

Hols jak by przy Tobie znalazla to nic by nie zrobila musisz tego uzywac,to jest analogiczna sytuacja jak z antyradarami mozesz go miec ale nie mozesz miec wlaczonego jak cie policja ZLAPIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
jak by przy Tobie znalazla to nic by nie zrobila musisz tego uzywac

Troszkę bezsensowne te nasze przepisy :neutral: .

To gdybym miał przy sobie nielegalną broń , ale jej nie używał, to nie powinny mi grozić żadne sankcje karne :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy można sprzedawać takie rzeczy ?
Sprzedawać można, ale nie powinno się sprzedawać tego każdemu kto chce to kupić. Taka oferta w markecie to trochę dziwne :roll:
Troszkę bezsensowne te nasze przepisy :neutral: .
Nie tak do końca. Z tego co mi wiadomo to samo posiadanie takiego "sprzętu" jest karalne.

W Polsce sieci rybackie może posiadać tylko uprawniony do rybactwa. Aby nim zostać, trzeba zrobić operat wodno - prawny, aby uzyskać zgodę na szczególne korzystanie z wód do celów rybackich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno się sprzedawać tego każdemu kto chce to kupić

tylko z zezwoleniem ,jak na broń :mrgreen:.

A pozatym nie powinno tego być w ogólnie dostępnej ofercie sklepów.

FALUBAZ_ZG kupiłem żyłkę 0,18 zajefajna....rwała się w rękach jak stare prześcieradło :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

no o Tesco myślałem ale jak byłem ostatnio to nic nie było. A czy warto kupować? pewnie nie jeden powie, że nie ale z doświadczenia wiem, że czasami można coś na takiej okazji kupić i sprawdza się sprzęt. Jestem tylko amatorem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz wędki czy kołowrotki tam kupować to lepiej na piwko wydaj tę kasę. W sklepach wędkarskich też można dostać sprzęt dla początkujących w przystępnych cenach i przeważnie jak coś Ci się popsuje to służą pomocą. Wczoraj w Realu byłem w Białymstoku. Jedyne rzeczy nadające się to przynęty w słoikach Dragona typu groch, pszenica, pęczak itp(chociaz nie korzystałem z nich więc pewności nie mam). Były też zanęty Gutkiewicza, jakieś sprężyny, koszyczki(wcale nie jakoś specjalnie tanio), zestawy spławików raczej lichej jakości, jakieś ciężarki i parę innych drobiazgów. Za to na stoisku obok były takie krzesełka składane za niecałe 50 zł z otworem na browar w poręczy. Chyba pojadę sobie kupię takie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość grzechuce

hahaha dokladnie taki sam komplet wobkow kiedys od wuja dostalem. ZAPOMNIJ. chyba ze chcesz poswirowac speca przed dzieciakami na woda. one nie pracuja a jak pracuja to tak ze noz w kieszeni sie otwiera by linke odciac :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.