Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dzisiaj zawitałem na goczałki łowiłem od strony wisły małej od 5 rano do 16 wynik ogólny wynik kilku osób to około 4 małych leszczy i kilka okonia największy 25cm coś słabo o tej porze w tamtym roku wyniki były o niebo lepsze ,może to wina tego że spuścili wody dość trochę .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mczetu. Z tego co wiem to na podrywkę niewolno łapać żywca. Podrywka jest ( była) zaliczana do sieci na które mogą łowić rybacy. Ale mimo tego i tak ludzie na nią łapią, więc tak po cichu... :roll: . Ale tak jak wspomniałem możliwe że to było kiedyś. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki diaflex czytałem regulaminy i na karcie i rapr ale wolałem się upewnić .Mam pytanie połowił ktoś z was większego okonia na spławik grunt w tym roku albo ma swoją sprawdzoną metodę i będzie tak miły i mi coś podpowie??może być prywatna wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam byłem w niedziele od 5 do 12 od strony zarzecza tam nie mieliśmy nawet brania ,później zmiana miejscówki od strony wisły małej i tam już lepiej próbowałem złapać okonia na rosówki to mi się nie udało ale złowiłem za to karasia takiego gdzieś 30 cm .A jak wasze wyniki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj byłem na goczałach od strony wisły małej i znowu słabo same małe leszczyki i krąpie jedna sztuka tylko powyżej 30 cm ,jak wyglądają wasze wyniki coś w tym roku jest słabiej przynajmniej w moim przypadku .Tak samo okoń w tym roku coś nie chce współpracować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzis byłem tragedia sama drobnica, cały sezon jak narazie do dupy nawet węgorze nie biora w zeszłym roku po powodzi podeszły... naprawde jest słabo ja nie wiem czy z tą woda jest coś nie tak? bo kogo nie zapytam to słabo jest... Tylko słysze LESZCZ LESZCZ a gdzie inne ryby???? chyba w sieci.... :/ piszcie jak byliście co złapaliście!!! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :mrgreen: Jestem zaskoczony co się dzieje z tą zaporą :sad: . Moje ostatnie 3 wyprawy to masakra leszczyki i płotki 20cm miejsce mam stałe zawsze się w nim działo sporo szczupak, węgorz, karasie 50cm a teraz nic :cry: same boje porzucane, wody strasznie mało, jedyny plus to jakoś komarów nie ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie 3 wyprawy to masakra leszczyki i płotki 20cm miejsce mam stałe zawsze się w nim działo sporo szczupak, węgorz, karasie 50cm a teraz nic

Wszyscy biorą a włożyć nikt nie chce. Rybacy czeszą, wędkarze biorą wszystko jak leci i ile wlezie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tomek masz rację .Ale jednak nie wiem bo nie mam informacji ale jak by były prowadzone jakieś zarybienia w końcu trochę pieniędzy pewnie mają z samych kart .Wiadomo że wędkarze biorą jak leci nie mówię że ja nie zabieram ryb ale jak zawsze jestem na rybach to chodzę i pytam się wędkarzy jak tam brania itp ostatnimi czasy wszyscy mówili mi że strasznie słabo sama drobnica ale wszyscy mają siatki w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mczetu!! Gdzie tam zarybianie mydlenie oczu. Co za sens że rzucą np 1000ryb na rok jak na dzień mają z sieci 20 sztuk. Czyli koło 6000 na minusie. Nie wiem jakie są wartości w rzeczywistości to taki przykład i jeszcze + wędkarze :cool: te ryby by się musiały mnożyć co dziennie to może by ich starczyło :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegow : mam pytanie moze ktos wie na temat kontroli na zaporze goczalkowickiej :

doszly mnie sluchy zaznaczam ze nie potwierdzone ze na zaporze goczalkowickiej nie wolno nikomu kontrolowac wedkarzy tylko ludziom specjalnie wyznaczonym przez wodociagi z Katowic czy to prawda ???

a czy moze kontrolowac zwykly przypadkowy policjant na terenie zapory majacy nr policyjny i legitymacje ???

dziekuje za odpowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.