Skocz do zawartości
tokarex pontony

POMOCY - dobra konfiguracja do 600-700zł (wędka kołowrotek)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Jestem osobą która zupełnie się nie zna na wędkowaniu,a mój problem polega na dobraniu dobrej konfiguracji wędki z kołowrotkiem dla mojego Taty ponieważ zbliżają się jego urodziny i chciałbym mu zrobić fajną niespodziankę.

Czytałem wiele tematów i postów, dużo się dowiedziałem lecz jako osoba nie wędkująca narobiłem sobie tylko mętliku w głowie :)

Mieszkam w Świnoujściu, jest to miejscowość w której większość wędkarzy łowi ryby z nadbrzeża kanału,gdzie woda raczej nie jest stojąca ponieważ wypływa/wpływa do morza.

Mój Tata lubi łowić ryby typu okoń i kiedy jest sezon na sandacza to i te, lecz najczęściej jest to okoń,nie orientuję się ile średni okoń waży ale chyba nie jest to istotne bo jak się domyślam każdy z Was pewnie wie.

Wędki jakiej używa to wędka teleskopowa,widocznie do takiej się przyzwyczaił,nie jestem pewien co do kołowrotka czy na przedni czy tylni hamulec a sposób w jaki łowi to na grunt i tylko na to,nigdy nie widziałem żeby łowił na spławik.

Proszę Was bardzo o pomoc w doborze na prawdę fajnego sprzętu tak do 600-700zł do tej metody i miejsca łapania ryb typu okoń/sandacz. Z góry dziękuję i jeśli nie napisałem wszystkich informacji które pomogłyby w dobrze sprzętu proszę pytać odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.