Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zakupy na allegro a serwis.


romek r

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się to czego się obawiałem . Zakupiona wędka na allegro , kolejny wyjazd , trzask węgla - koniec żywota mojej ulubionej wędki .

Tak pomyślałem i - olśnienie - GWARANCJA !. Niestety sprzedawca nawet się nie odezwał ( przecież już sprzedał kija ) i ostatni ratunek - telefon do serwisu. Powiem krótko - szok.

Bardzo rzeczowa rozmowa , tłumaczenie , ze przez sklep nie da rady dokonać reklamacji bo nikt nie jest zainteresowany ponoszeniem dodatkowych kosztów , i decyzja kierownika serwisu - proszę przysłać .

Bez ceregieli , kombinacji i problemów po sześciu dniach - WĘDKA NAPRAWIONA JEST JUŻ U MNIE. Pomijam już fakt , że jest to środek sezonu i chłopaki na pewno mają co robić. Pozazdrościć takiego serwisu a jet nim KONGER . Chyba Konger zagości u mnie większą ilością sprzętu a posiadam już ich kilka wędek .

Polecam i pytam - jak traktują klientów inni producenci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

nie allegro jest winne tylko sprzedawca, kupując sprzęt przez internet trzeba być ostrożnym i kupować u sprawdzonych sprzedawców i w sprawdzonych sklepach a takich jest kilka.

p.s. co to za kijek tak trzasnął?

p.s. 2 powiedz co to za sprzedawca, żeby inni nie dali się naciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym piszę . Sprzedawca - kompletny dupek ( sprzedają tanio więc dodatkowa wysyłka to generowanie dodatkowych kosztów ) - żaden biznes.

Więc lepiej zbyć klienta. Allegro - nie mam uwag ( chodziło mi właśnie tylko o formę zakupów - internet ) , brak kontaktu z sprzedającym w chwili pojawienia się problemu reklamacji. Wędeczka to bolonka Arcus - super kijek !

Pękł trzeci segment ( podczas zacięcia ). Sprzedawca - nie istotne bo to kolejna reklamacja , którą sam załatwiam u producenta ( nie dotyczy w tym wypadku kija lecz braku zainteresowania problemem reklamacji ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie musimu tu stanąć w obronie sprzedawców na allegro. Sami dużo sprzedajemy i nie zdażyło się nam aby klijent pozostał bez odpowiedzi jak coś reklamuje. Jest to tylko zależne od człowieka (niektóży poprostu sprzedają i mają wszystko w czterech literach), czasem może się zdarzyć że nawali poczta (rzadko) czasami zawalimy my sprzedawcy (różne zdarzenia losowe), ale zawsze pozostajem w kontakcie z kupującymi. Nieuczciwość nie popłaca i szanujący sprzedawca zdaje sobie z tego sprawę, wkońcu wędkarstwo to taka rodzina po fachu którą nie warto robić w balona bo później się to dobija na obrotach (zyskach) danych firm. Nie wrzucajcie wszystkich sprzedających na allegro do jednago kotła.

Pozdrawiam wszystkich uczciwych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- olśnienie - GWARANCJA !. Niestety sprzedawca nawet się nie odezwał ( przecież już sprzedał kija )

Jeśli o opisie Aukcji było napisane ze sprzedawca udziela gwarancji to zawsze możesz spróbować uzyskać pomoc od administracji Allegro.Nieraz wywrą dość mocną presję na gościu i jest reakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

odsylajac sprzet do sprzedawcy czy na wymiane czy zwrot pieniedzy to za przesylke zlotowki nie zobaczysz takie prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość wirefree

A od kiedy to sprzedawca udziela gwarancji ? od zawsze gwarancji udziela producent, reszta to zasady na jakich ta gwarancja jest realizowana. czasami trzeba wziac pod uwage ze trudno oczekiwac super serwisu gwarancyjnego od sprzetu za 10zl bo wysylka bedzie drozsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.