Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Stawy w Piekarach koło Strzegomia


speedy3457

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanie. Czy może mi ktoś napisać co to są za stawy w Piekarach koło Strzegomia. Jaka jest tam ryba, jaki dojazd do wody, na co łapać i czy warto się tam wybrać. I przede wszystkim czy są to stawy PZW, czy jakieś komercyjne. Z góry dzięki za info. :?:

Ps: Byłbym wdzięczny gdyby jeszcze ktoś napisał , który staw jak się nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon

witaj speedy :smile:

widzę ze nikt ci nie odpowiedział do tej pory wiec napiszę co nieco.

byłem tam raz 11 grudnia tego roku.byłem na pierwszym z prawej strony stawie od piekar,minąlem ten malutki po lewej i zaparkowałem przy tym drugim.woda czysta i głęboka. 9 d0 12 i nic.próbowałem na spławik,bialy czerwony i kuku. na spinning guma blaszka wobki,widziałem jedna mała rybkę przy brzegu. nie miałem nawet trącenia.spotkałem innego wedkarza który widział kogos kto tego samego dnia złapał szczupaka na karasia takiego ze 62 cm miał,tak mi powiedział...

łowisko fajne ja bym dłużej został ale musiałem wracać ale wrócetam na pewno, na 99% bedę tam w najblizsza sobotę bo rozważam to lub jaroszów wyrobisko.

jezeli ktos z kolegow może cos powiedzieć na temat tych wód to bardzo proszę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam, wybieram się pierwszy raz w życiu w sobotę na ten staw który opisał

fix-bud. Byłem tam wczoraj na obczjce, akurat nie zastałem nym żadnego wędkarza, ale śladów po nich bardzo dużo. Nastawiam się głownie na leszcza Obok na drugim stawie siedzieli na zasiadce dwaj karpiarze od poniedziałku, mówili że efaktów zero ale można ponoć złapać tam fajne okazy.

Później pojechałem zobaczyć na Mietków, niby nie ma ryby, niby środek tygodnia a wędkarzy mnóstwo rozmawiałem ze starszym panem to mówił że aktualnie łapią i karpia, i węgorza i leszcza. Niby nie jest tak źle jak mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.