Skocz do zawartości
tokarex pontony

Złowione w Holandii


Gość bifa

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram ten temat dla wszystkich , ktorzy oblawiaja holenderskie kanaly :mrgreen: bo wiem , ze jest nas juz tu calkiem sporo... wiec moze wymienimy sie doswiadczeniami i pochwalimy zdobyczami...

Ja dzis uzbroilem sie na okonka ale okonek przygotowal sie jeszcze lepiej na mnie i nie wyszedl z domu :razz:

Trafilem za to 2 szczupaczki 52 i 57 cm.Obydwa w Heerenveen (pod pralnia gdzie pracuja polacy :grin: )w kanale o glebokosci 1m i szrokosci ok 5m.Pierwszy zlapal na woblerka bevy minnow 33sp snacky s 33mm 1.7gr i polknal go tak lapczywie , ze wyjmowalem mu go prawie spod samego tylka a drugi na malenka blaszke bez nazwy , kupiona przy ostatniej wizycie w szczecinie.

Za wedzidlo posluzyl pfenix iron feather 0.75-10.5gr,za mlynek stella1000fd,linka berkley 0.6 i przypon kongera 15cm 2.5kilo.Zabawa przednia...

Jutro ide na sandaly...

pozdrawiam

bifa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzis holandia laskawa byla.w pracy w czasie przerwy postanowilem wypasc z

wedeczka na pobliski kanal.

kilka rzutow i same peczki zwianych z drzew lisci na jerku.ostatni rzut i

zaczep...ale zaczep sie porusza.leniwie , prawie bez walki wynurza sie

szczupakowy pysk.chyba wyjadl juz wszystko z tego kanalu bo chudzina poddal

sie bez walki.mial 80cm.fotki zrobil mi przechodzien spacerujacy z psem.

9190c50f041907acm.jpg 0f7a2eb02c5cb868m.jpg 48f60a6a29349749m.jpg

zachecony tym lupem zdecydowalem sie wziasc wolne.pojechalem do domu

przebrac sie w bojowe ciuszki i ruszylem do miasteczka Joure na parkowy

staw.

a tam texanska masakra...od godziny 12 do 15.30 trafilem jeszcze 4

wymiarowe szczupaki 53,47,47(ten sam!) i 70cm.byl tez jeden 42 ale nie wiem

czy mozna wstawic fotke choc w mojej prowincji wymiaru ochronnego szczupak

nie ma.nie mozna go zabierac nawet jak ma metr...ale mozna je lowic.

pierwsze 2 zlapalem na jerka spro bbz shad a reszte na jakies miejscowe

gumki.dodatkowo 6 szczupakow odpielo mi sie pod samymi nogami.jeden z jerka

a piec z gumki(kolejna przewaga jerkow).no i kilka gumek stracilo

ogonki...

parkowy kanal w joure:

3a081ffeffeb27f9m.jpg be1d3fdfd107e5bbm.jpg 8eccd11a210520e9m.jpg

szczupaki

1870ca34926c3455m.jpg 15f888526a3dcd16m.jpg b1c661f4960eaadcm.jpg 118f11fa87a7d5d7m.jpg cde8b2dcd1c74100m.jpg

ten co nie chcial pozowac:

991b7b2c4a5f5a16m.jpg 11a8a7d22eb684e5m.jpg

morda:

f46052e37c042d8dm.jpg

zmasakrowane gumki:

76edff3b594beeb1m.jpg 2def74254854a119m.jpg

wylowilem tez krzeslo

0c9aecd8fa85f041m.jpg

dolaczam tez kilka fotek ze srodowej wyprawy z

Arnoldem,kolesiem,wlascicielem miejscowego sklepu wedkarskiego.trafil 2

sandacze a ja nic...

9504642c6464d112m.jpg b91a542f1828bc2bm.jpg 01ce504746b3de08m.jpg c5eb1bc9e92a8b0cm.jpg 5611096ac17e753am.jpg d1c17fa5102dad3bm.jpg c68cdd63dbf8dfebm.jpg 127095081c8e6094m.jpg ce3cd878b58e59e2m.jpg

pozdrawiam

bifa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu jakieś zdjęcia z Holandii :) no szczupaczek ładny te sandacze też :D widzę że jeden na fireball a drugi na jiga :D .. graty :D ... gumy ładnie poharatane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead

Wolałbym być nierozpieszczony z jednym szczuplym 75cm, niż przesadnie rozpiszczany przez mikrosnadacze z Parnicy :) Gratuluje!!! fajne ryby i super fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Kamil ma rację :D .... mam nadzieję że jutro na głębokim na dropa coś siądzie :D:D ... a właśnie ten kijek na zdjęciu to Twój nowy nabytek :)?? ładnie się prezentuje :)

Fajny kanalik :) prawie jak ujęciowy/ujenciowy (nie wiem jak to napisać bo każdy mi podkreśla na czerwono) w Policach tylko że u Ciebie są szczupaki a tutaj jeden na czterdziestu wędkarzy wyjmie jednego pierda :D no może nie raz większy walnie :D no ale jak przyjedziesz będzie można obadać :D może za Twoimi jurkami będą chciały ganiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kijek na zdjęciu

wciagnalem shimano fire blood za pol ceny :mrgreen:

tylko że u Ciebie są szczupaki

i biora nawet na gumki bez ogonkow :mrgreen:

jeden na czterdziestu wędkarzy

na niektorych kanalach na ktore chodze , jeszcze nigdy nie wiedzialem wedkarza...od 11 lat :mrgreen: moze co roku te same szczupaki wyciagam :wink:

Fajny kanalik

ten kanalik ma metr glebokosci i z 7 metrow szerokosci max.

szczupakow jak krokodylow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten ujeciowy ma gdzieś z tyle samo szerokości i max 3 metry :D

nie widziałeś wędkarza od 11 lat :D przyznaj się że wszystkich pogoniłeś ze swoich łowisk :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

czekam na kolejne zdjęcia :) może jakiś okoń 50centów żeby mi podnieść ciśnienie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu fajna koza :D ... no na parnicy też dzisiaj cosik okonie były leniwe ;d ale miałem szczupaka na dropa ... pocieszyłem się nim z 2 sekundy :D zabrał cały zestaw ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miałem szczupaka na dropa ... pocieszyłem się nim z 2 sekundy :D zabrał cały zestaw ;/

a podobno szpupale nie tną dropów bo zacinane są za zajadek i nie mają jak ciachnąć fluorocarbonu.

bifa, piękne rybki w kraju tulipana ciągniesz i widzę, że nawet jakiś gratis wpadnie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybki w kraju tulipana

dziwi tylko i irytuje to , ze czasem jest tak , ze na odcinku 200 metrow kanalu wyciagniesz 10 szczupaczkow (wymiarowych) a w kolejnych 2 kilometrach tego samego kanalu nie zlapie sie nic.

generalnie miejsca , ktore wygladaja najbardziej obiecujaco okazuja sie bezrybne a bogate w ryby bywaja te , na widok ktorych kazdy wedkarz pukalby sie w glowe.

mam tu taki kanal portowy,zatoke wlasciwie.woda zagadka.szeroki na ok 100metrow ,gleboki 10metrow max,czyste dno bez zaczepow i malo rosninnosci...bylem ze sto razy i zadnego drapieznika...

gdzie indziej kanal 3metry szeroki,metr gleboki a szczupak na szczupaku.

gratis wpadnie

gratis w weekend bedzie pucowany i na ebay :wink:

w sklepie taka koza od 800 do 1200euro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.