Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Cormoran Speciland Match.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Parametry kija: 3,6m 5-20g

Dł.transp.: 126cm ; Waga: 200g ; Ilość elementów: 3

Posiada ktoś może takiego kijaszka? może ktoś macał? :wink:

A może coś innego w podobnej cenie... Kij raczej na jeziora/stawy przeznaczony do łowienia leszczy, płoci dodatkowymi przyłowami mogą być liny i karasie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Podbijam bo też właśnie myśle nad tym kijkiem. Priorytetowo szukam Robinson Aquarius Match 390 ale ciężko mi jest na nią trafić (a wiem że była wcześniej na allegro). Speciland parametrami i ceną kusi, ale na necie nie znalazłem zbyt wielu opinii dotyczącej tej wędki. Kołowrotek już mam (rewelacyjny zresztą) a mianowicie Spro Passion 741 FD MATCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don Gucak, jeżeli jeszcze nic nie kupiłeś to napisz może maila do: sklep@wedkarskisprzet.pl.

Ja od nich brałem 4,2 metry Robinsona Aquarius, więc może jeszcze coś mają albo sprowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czekam na odp od nich, zobaczymy. A u Ciebie jak po zakupie? Zadowolony z wyboru? Zastanawiam sie jeszcze nad BROWNING SYNTEC POWER MATCH 5-15g. Wędka ma bardziej paraboliczną akcje no i konkretna firma. Sporo czytałem o matchówkach a im więcej czytam tym jestem bardziej niezdecydowany :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bass-sklep chca za 4,2m 255zł więc ja im szczerze podziękuje. Szkoda bo jeszcze miesiac temu przeglądałem do 4,2 aquariusa miał gość za 179zł i pewny siebie że to popularna wędka nie zapisałem aukcji. Wtedy sprawdzałem powierzchownie bo nic jeszcze nie wiedziałem za bardzo o match'ówkach...

Decyduje sie na BROWNING SYNTEC POWER MATCH 4,20m za niecałe 200zł. Akcja paraboliczna, cw. 5-15g, porządna firma - musze być zadowolony z kija, nie ma opcji :) Łowić i tak będe nią liny, leszcze, płocie i karasie. Bardzo wątpliwe żeby tam gdzie łowie trafił się duży karp, prędzej duży okoń z czego bym sie cieszył. Ryby więc nie przekroczą 2.5kg więc myśle że kij idealny, kupuje go w końcu przede wszystkim do zabawy i nauki. a na takim kiju będe świetnie czuł nawet małą waleczną płoć i o to mi w sumie chodzi. Może kiedyś napisze recenzje tego kija, szkoda że już półmetek sezonu a na lina najlepszy okres poszedł w ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mikado uv to zjeździłem wszystkie sklepy wędkarskie i nic,

nie ma nawet na allegro wszędzie brak, jedynie znalazłem w sklepie internetowym Okonek 1sztuke za 194zł .Natomiast Cormoran Speciland match jest na allegro za 179zł i teraz już nie wiem nie ma możliwości pomachania kijem. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym allegro z tymi matchówkami to jest w ogóle cyrk, nawet nie ma osobnej kategorii z tymi wędkami, co jest moim zdaniem dużym nieporozumieniem. Pisałem że decyduje sie na Browinga i w ostatniej chwili zobaczyłem na allegro wystawionego nowego Aquariusa sklepowego 3.9m za 170zł. Kupiłem od razu no i we wtorek powinien przyjść. Opłaca sie poczekać, szukać okazji. Bo jak patrze na Aquariusy to po 220-230zł więc się opłaca. To samo miałem z kołowrotkiem. Kupiłem SPRO PASSION 741 FD za 115zł (na allegro są jeszcze 3szt z nastęnej aukcji) a normalnie ten kołowrotek jest troche jednak droższy. Z kręcioła wiem już że będe mega zadowolony, mam nadzieje że z tego Aguariusa też, bo wzorowałem sie na recenzji użytkownika tego portalu.

Co do wyboru kija to jak kupujesz tak jak ja, bez macania to doszedłem do wniosku że grono tych kilku polecanych ogólnie kijów, wybrać swój dla siebie od swoich upodobań. Tzn. czy chcesz mieć akcje bardziej szczytową czy paraboliczną, jaki preferujesz cw, jakie ryby planujesz na nią łowić i po wyborze myśle że powinieneś być zadowolonym bo w tym przedziale cenowym te wszystkie polecane kije to są kije polecane przez użytkowników w miare doświadczonych w tej metodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.