Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich kolegów po kiju ;)

Mam na imię Bartek, po dłuższej przerwie na nowo rozpoczynam wędkarską przygodę.

Wiosna za pasem więc kompletowanie sprzętu zacząłem od poczytania w internecie co jak i dlaczego, bo nie będę ukrywał że od kilku lat nieco się opuściłem w tym cudownym sporcie.

w dzieciństwie każde wakacje spędzałem nad jeziorem, obiad babcia przynosiła do wody bo niebardzo miałem ochotę z niej wychodzić brodząc po kolana z wędką.

Czasu teraz trochę mniej na przyjemności, niemniej już mnie ciągnie żeby każdą wolną chwile spędzić nad ulubionym jeziorem.

W tym roku głównie drgająca szczytówka ;)

Pozdrawiam wszystkich i połamania kijów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Julian i mieszkam w Szczecinie.

Wędkarstwo to moja największa życiowa pasja, a wędkuję od dziecka. Ulubione akweny to małe jeziora i stawy.

Pozdrawiam i życzę udanych połowów i pięknych wrażeń nad wodą w rozpoczynającym się sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Jako nowy forowicz napisze kilka słów o sobie. Forum zacząłem śledzić całkiem niedawno bo cały czas poszukuję różnych odpowiedzi :). Łowię ryby i poluję... ale o polowaniu to na innym forum. Wędkuję od ... odkąd pamiętam. Przede wszystkim łowię na spining (z brzegu i z łodzi), spławik (odleglościówka, bat - 9m, 7m) i "drgającą", a nie łowię na muchę (choć kiedyś próbowałem), na lodzie (wtedy trwa sezon łowiecki :-)) i w morzu bo mam za daleko (choć łowiłem kilka razy). Postaram się dostosować do zasad panujących na forum, ale nie krzyczcie od razu na mnie jeśli napiszę coś nie w tym dziale co trzeba :) dopiero uczę się poruszać po Waszej stronce. Będę czerpał wiedzę całymi rekami, ale będę też dawał coś od siebie... jak się doczytam gdzie wrzucacie opis swojego sprzętu to umieszczę uwagi nt. mojego, mogę coś podpowiedzieć o łowiskach otaczających Jelenią Górę i mogę podzielić się sztuczkami, które znam.

Pozdrawiam i do sklikania... choć wolę spotkania nad wodą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów po kiju :grin:

Jestem wędkarzem z Łodzi, łowię juz kilka dobrych lat. Kiedyś tylko spławik, obecnie przestawiłem się na grunt i chyba tak już pozostanie :grin: , może nawe lizne coś z karpiarstwa, ale wszystko w swoim czasie :cool:

Pozdrawiam wędkarską brać i połamania kija :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich formułowiczów na imię mam Romek mieszkam w Irlandii Północnej dokładniej Omagh od prawie roku, wcześniej Szkocja tam każdy weekend spędzałem nad wodą .Wędkowanie zacząłem 20 lat temu i nie mogę się od tego uwolnić :wink: .Niedawno nawet zakupiłem łódz z silnikiem typową pod wędkarskie wypady.Zamierzam uderzyć na Lower lough Erne, zainteresowanych wspólnym wypadem proszę o kontakt :wink: .Jeszcze raz witam serdecznie i pozdrawiam Romek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów po kiju mam na imię Wojtek i wędkuje od 13 roku żucia zaczynałem jak większość od spławika ale moją ulubiona metoda jest łowienie gruntówkami w tym sezonie mam zamiar przyjrzeć się bliżej fedeerom no i może się zakocham wtedy stare sygnalizatory brań pójdą na półkę w piwnicy :D a co do forum to mam nadzieje iż pomoże mi znaleźć odpowiedz na nurtujące mnie pytania

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,Kamil z tej strony :grin:

Jestem z Krakowa,tu mieszkam,pracuje, studiuje(Historia Sztuki) i łowie.Wędokwać zacząlem w wieku bodajże 8 lat,jednak ograniczało się to tylko do wakacyjnych wypadów z wujem....teraz mam juz własną karte i łowie(wyłacznie metodą spiningową) na jej mocy od roku :wink:

Jeszcze raz pozdro z królewskiego miasta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.