Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

WITAM WSZYSTKICH! Mam na imię Piotr. Przedewszystkim łowie metodą spławikową troche gruntową zdarzy się czasem też i na żywca wyskoczyć. WSZYSTKIM TAAAAAAAAAAAAAKICH RYB!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! Marcin ze Śremu ;] :grin: mam 21 lat i wędkuję już od 17 lat...:wink: ...wędkuję jak wędkuję może troszkę tu dałem za mocne słowo ale moja przygoda z wędkarstwem zaczęła się 17 lat temu :wink: Ulubione metody to spinning i drgająca :grin: Łowiska ? hmmm... Warta, dołki zbiorniki zalewowe w okolicy mojej miejscówki i jezioro grzymysławskie (184 ha) :)

Zainteresowania: gra na gitarze sport (oczywiście piła:D) NO I MOJE WSPANIAŁE RYBECZKI ;] :grin:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Patryk i jestem z Gdańska. W wędkowaniem mam do czynienia od 5 lat, systematycznie dokupuje sprzęt głownie do metody gruntowej. Chętnie podzielę się uwagami radami na ten temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam na imię Mateusz .Mam 13 lat .Pochodze z Siemianowic Sląskich woj. Śląskie. Interesuje się wędkarstwem zaczołem łowić w wieku 9-10 lat ;) Najbardziej lubie łowić metodą spławikową ale na grunt też łowie ;) Oprucz wędkarstwa interesuje się też sportem ,a mianowice siatkówką i piłką nożną.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Na imię mam Marcin i mieszkam obecnie w Kielcach. Wędkuje od dobrych kilku lat, najchętniej na spławik (odległościówką), na grunt, spinning. Pozdrawiam wszystkich i życzę połamania kija ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Boguslaw, dopiero zaczynam zabawę z wędkowaniem, więc proszę o wyrozumiałość w razie "głupich" pytań z mojej strony, mam nadzieję, że się tutaj dużo dowiem i nauczę :) Aktualnie mieszkam w Szkocji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich HACZYKOWCÓW.jestem Łukasz wedkuje od ok 1989 r.z mała przerwa gdyz wyczyscili mi garaz ze sprzetu,powoli kompletuje.Głównie tyczka,bacik,grunt,czasem spining,z zywcem tez miło posiedziec

POŁAMANIA KIJA pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem Arek mam 21 lat wędkuje od 6 roku zycia :wink: i juz nigdy nie przestane :grin: Mieszkam w Rzeszowie, najbardziej lubie wędkować z gruntu uzywając feederka :wink: spinnig czy spławik nie są mi obce :mrgreen:

Ciesze się, że mogłem dołączyc do tak zacnego grona :grin:

Pozdrawiam i do zobaczenia na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Andrzej i jestem wędkarzem raczej okazjonalnym. Z racji niezbyt wielkiego doświadczenia proszę o wyrozumiałość. :lol: Napisałem że okazjonalnym bo niestety z braku czasu na rybki wybieram się raczej kilka razy w roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :smile:

Mam na imie Łukasz i licze sobie 29 wiosen.Moja przygode z wędkarstwem zaczalem w bardzo młodym wieku,hmm w sumie odkad pamiętam to łowie ryby :grin:Mimo dlugiego stazu nie posiadam w swojej kolekcji jakis ogromnych okazów które złapalem. Mieszkam w Jaworze wiec najczęstrzym obwiedzanym przeze mnie zbiornikiem wodnym jest zb.zap.SłUP(przez wiele osob uwazany za trudne łowisko)i tak jest :cry: Metoda jaka preferuje to grunt.Pozdrawiam wszystkich i zycze połamania kija (oczywiscie na rybie) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.