Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Jestem Grzesiek wedkuje od 10 lat chociaz mam dopiero 17 lat :P okazy jakie zlapalem to : wegorz 75 cm szczupak 50 cm na kukurydze ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: karp 1,5 kg nie wiem ile cm ;( no i ostatnio zaczalem interesowac sie leszczem ;) jedna z wiekszych sztuk to 30 cm teraz troche poczytalem na temat tej ryby i zamierzam zlapac wieksze sztuki :P Mieszkam w Jeleniej Górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cześć !

Jestem Paweł, mieszkam w bielsku. Przez ostatnie kilka lat niestety zaniedbałem trochę wędkarstwo, na rzecz jazdy na rowerze (XC), ale mam nadzieje że szybko nadrobię zaległości:mrgreen:

Niestety, ale muszę zacząć od wyrobienia karty :lol:

Ogólnie łowie na wodach nizinnych, głównie grunt, spławik a ostatnio spinning.

Pozdrawiam wszystkich! i do zobaczenia nad wodą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Damian i mieszkam w wiosce położonej niedaleko Polkowic. Łowię od 4 lat ze średnimi wynikami, jednak to nie one są najważniejsze a przyjemność i kontakt z naturą. Moim ukochanym łowiskiem jest Odra. Poza wędkarstwem interesuję się także muzyką, kulturystyką i sportami walki. Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Jestem nowym na tym forum, łowie rybki od jakiś 25 lat bez przerw :) Zalogowałem sie tutaj ponieważ boli mnie wiele spraw dotyczacych PZW. Jak każdy wędkarz wpłacam skladki ale jako pojedyncza osoba nic nie moge zmienic... Jest wiele rzeczy które naprawde mnie bolą i nie wiadomo jak z tym walczyc... Podam przykłady takie najprostsze... Polski Zwiazek Wedkarski... a wiec nasz, wszystkich Polaków... kiedys... jechałem na wczasy z rodzicami, mogłem łowic wszędzie bo należę do Polskiego Zwiazku Wędkarskiego.. Siadałem sobie na Odrze z wedką i łowiłem... Teraz nie, kazde województwo osobno trzeba opłacać... Jeżeli chodzi o wody stojace to jeszcze jakos moge to zrozumiec ale nie mogę zrozumiec jak mozna podzielic rzeke Odre która nie jest prywatna własnoscią ?? Co za kretyni to wymyślaja ?? Chyba Ci ludzie z wedkarstwem nie maja nic na co dzien do czynienia, I drugi przykład (podam tylko dwa dziś) Jaki sens jest w tym zeby wpisywać złowione ryby w formularzach których i tak nikt nie czyta ??? Przeciez to jest totalna bzdura !! Wyobraźmy sobie to tak... zdajemy te formularze, do zanotowania tego wszystkiego co w nich pisze musiała by byc armia ludzi bo wędkarzy jest kilka milionów ..tak sądze. Wedkarze.. nie dajmy sie zwariować oni te formularze wyrzucaja na smietnik !!!, Chodzi tylko o to żeby Straz Rybacka nakładala na nas mandaty za to ze nie wpisalismy tam daty dnia w którym łowimy. To jest tragedia naszego hobby :cry: łowiłem w irlandii, tam sie nikt nie czepiał a jak coś to z usmiechem na ustach powiedziano mi ze pozwolenie na wedkowanie moge sobie kupic w sklepie wedkarskim chyba wtedy za 11 euro, nie dostałem mandatu, nikt mnie nie pouczał a ryb złowiłem duzo wiecej niz tutaj.. Co za ro***ol tu jest, Mam wiele wiecej do napisania ale to nastepnym razem, Pozdrawiam wszystkich kochajacych łowienie ryb... na wedke oczywiście :wink:

Proszę Admina o przeniesienie tego postu tam gdzie uważa za stosowne :grin: można by pogłębić ten temat :grin: i porozmawiać jakie są zasady w Polsce i jej granicami.Moim zdaniem dobry temat :wink: .Ps witam i pozdrawiam nowych maniaków wędkarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam na imię Bartek - lat 36 i jestem z Poznania. Dopiero zaczynam swoją przygodę z wędkarstwem, tzn. jestem na etapie kompletowania sprzętu potrzebnego do łowienia na spławik i grunt. Co nieco już mam :)

Powoli przygotowuję sie też do zdania egzaminu na kartę wędkarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Mateusz mam 15 lat wędkuje od 2 lat. ulubione metody to spławikowa ale czasami łowię też na grunt i spinninguję. nie złowiłem żadnych okazów:D ale parę ładnych sztuk juz wyciągnąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Paweł, 38 lat, mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Jestem jeszcze lekko zieloniutki, ale jakoś daje rade. Ulubiona metoda połowu, spławiczek ale z gruntu tez nie pogardze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię Adrian mam 12lat i co chodzi o łowienie ryb to łowie bardzo dobrze ponieważ 1czerwca byłem na zawodach wędkarskich na frankach i zdobyłem pierwsze miejsce puchar duzy zloty i dyplom zlowilem lina na czerwonego robaka i szczupaka na blache

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH...

mam na imię Paweł od 4 lat mieszkam na mazurach,jestem zwolennikiem wedkarstwa spiningowego i muchowego,łowie w Polsce,Europie,Azji.

Jeżeli chodzi o wedkarstwo muchowe i sztuczne muszki,"walcie śmiało" :wink:

w wedkarstwo muchowe wprowadził mnie,9 lat temu francuski znajomy Rexa Hanta.

Pozdrowienia dla wszystkich wędkarzy :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Bogdan . Mieszkam w Irlandii Północnej ,wędkuje od dziecka ale z przerwami .Ostatnie rekordy to dwa szczupaki jeden to 108cm 7,50kg drugi 100cm 8kg oba na pobliskiej rzeczce ,metoda to martwa rybka puszczana z nurtem na spławiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.