Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam bardzo serdecznie i mile. Nazywam się Artur, mam 23 lata i jestem ze szczecina. Swoją przygodę z wędka zaczołem gdy miałem 15 lat jednak po paru miesiącach odstawiłem ją na bok. Parę miesięcy temu powróciłem do wędkowania- oczywiście już z kartą wędkarską. Na łowiska wybieram się praktycznie w każdy weekend. W tygodniu niestetety praca na to nie pozwala. Pracuję jako technik/administrator sieci internetowych w jednej ze szczecinskich firm internetowych, więc jakby ktoś potrzebował jakiejś porady służę pomocą. Poza wędkarstwem interesuje się motoryzacją.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! :mrgreen:

Mam na imię Adam. Mieszkam W otwocku 40 km od warszawy. Wędkuję od takich czasów że nawet ich nie pamiętam. :wink: Mój dziadek mówi że pierwszą rybę złowiłem mając niecałe 4 lata była to mała karaska. Teraz moim trofeum najczęściej stanowią szczupaki które łowie nad bardzo płytką rzeczką Świder niewielkie do 60 cm. Klenie i okonie, ale jak na tą rzeczkę złowiłem już sporo rekordowych ryb. :razz: To tyle o moich sukcesach. :lol: poza tym mam 15 lat i najczęściej wędkuję sam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Waldek, wczoraj skończyłem 29 lat i od 20 lat aktywnie wędkuję. Oczywiście w młodym wieku łowiłem pod opieką wujka i starszego brata, a od momentu wyrobienia karty wędkarskiej już samodzielnie :)

Jestem dość uniwersalnym typem wędkarza, radzę sobie zarówno ze spinningiem, jak i z odległościówką czy ciężką gruntówką.

Moje najważniejsze łowiska to zbiorniki Chańcza i Szymanowice oraz Wisła w okolicach Połańca w woj. świętokrzyskim.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem z Poznania, spinninguję, muchuję, a gdy przydarzy się zima (ta prawdziwa), to również nie pogardzę mormyszkowaniem. Moje rejony to Warta oraz inne cieki Wielkopolski.

Witam też admina @tomika, z którym to już zdążyłem wymienić jedną wiadomość - adminie złoty, mea culpa! Zwykle staram się nie łamać rozmaitych regulaminów, a w różnych społecznościach egzystować w miarę kulturalnie. Jednak przez myśl mi nie przeszło, że jednym postem złamię forowy regulamin aż w dwóch miejscach :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też się zdziwiłem jak mimo prośby o zapoznanie się z regulaminem w warunkach rejestracji, w mailu aktywacyjnym, dostępności regulaminu w prawie każdej kategorii tematycznej na forum + widocznemu czerwonemu odnośnikowi u góry forum... można tego dokonać. :wink:

Witam wszystkich nowych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 6 miesięcy mieszkam w Jelczu Laskowicach. Odkrywam dopiero tutejsze łowiska, które raz po raz mnie zaskakują (pozytywnie oczywiście). Z wędkarstwem miałem już styczność ok. 13 lat temu, wtedy załapałem bakcyla, lecz po ok.2 latach przerwałem na długi czas, teraz od ok. roku złapało mnie jak... bardzo :) na wędkowanie. Pewnie jak większość z Was kombinuję jak tu znaleźć trochę czasu i wyskoczyć na rybki. Jak na razie zainteresowało mnie łowienie z gruntu, lecz za każdym razem kiedy jestem nad wodą nie mogę się oderwać od spławika, może dla tego, że zawsze mi coś na haczyk wejdzie i zachęca na dalsze posiedzenie :) pozdrawiam wszystkich amatorów, acha chętnie wybrałbym się z kimś doświadczonym lub nie :) z dolnego śląska na rybki, nawet na nockę, posiadam transport. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja witam po ponad 2-miesięcznej przerwie . Od 22 czerwca brak netu mnie gnębił. Ale w końcu sie udało :wink: Witam wszystkich nowych , sam czuje się troche jak nowo narodzony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , a zwłaszcza kobietki . Mam na imie Kuba i jestem z Kuj-pom . Lowię głównie na Wiśle i preferuje spining , choć inne metody nie są mi obce i robię to od kiedy pamiętam . Wędkarstwem zaraził mnie ojciec i tak mi zostało , jestem zakochany w Wiśle , która jest piękną , nieobliczalną i jeszcze dziką rzeką i potrafi wynagrodzić godziny, dni i lata spędzone nad jej brzegami . Pozdrawiam wszystkich , a przede wszystkim pierwsze odważne panie trini i Justyne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓCIŁEM!!! - nowy to nie jestem na pewno, ale po takiej rozłące z forum i kijem oraz wodą (delegacja przez 14 miesiecy!) czuję się jak nowicjusz!

Będę musiał odświeżyć sprzęt w pudełkach i nadrobić zaległości!!!

Już nie mogę doczekać się spotkania gupy dolnośląskiej...

Witam ponownie i pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 miesięcy Cię nie było

dokładnie tak. kilka razy logowalem się gdzieś tam w wolnej chwili między Łodzią - Poznaniem i Gdańskiem, skrobnąłem chyba pare postów, ale tak na poważnie to wracam od teraz - dzięki za ponowne powitanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Do pięknego hobby wracam po 20 latach, a "zaszczepiłem się" jak byłem pod Poznaniem na delegacji i przypadkiem znaleźliśmy jakiś motel w Stęszewie, mieszczący się nad jeziorkiem. Przypadkiem niedaleko był sklep wędkarski i kupiłem jakiś teleskop york'a, takiż kołowrotek i spławik itp.

Dziś próbuję DS. A z nudów przezbroiłem pickera na spina i jak zapiął się pierwszy w życiu 35 cm "pistolet" to i spin zaczyna mnie kręcić ..... :)

Zaczynam się bać bo widzę, że "mania" ogarnia mnie w postępie geometrycznym :D

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.