Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich mam na imię ARTUR i jestem mieszkańcem Skierniewic niedużej mieściny leżącej miedzy Łodzią a Warszawą a wędkarstwem zajmóje się od przynajmiej 10 lat bez szaleńczych wyników a metodą koronną moją jest spinningowanie choć inne metody nie są mi zupełnie obce gdyż "posiedzenie" przy kijkach nad piękną wodą także sprawia mi ogromną przyjemność :razz::razz::razz::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem od dwóch dni na forum ichyba zapomniałem się przedstawić.

Mam na imię Sebastian jestem mieszkańcem Łodzi wędkuję od 17lat z krótkimi przerwami jestem zrzeszony w PZW.

Preferuję spławik na wszystkich kijach (tyczka,bat,odległościówka) czasami feeder i b.rzadko spinning.

Postaram się wnieść jak najwięcej dobrego >HACZYKOWI<

Pozdrawiam koleżanki i kolegów po kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą BRAĆ WEDKARSKĄ :!: Na forum jestem nowy,mówią na mnie Trzmielu,mieszkam w Jastrzębiu Zdroju,mam 31 lat,próbuje łowić od roku czasu.Mam nadzieję,że się od was dużo fajnych i mądrych rzeczy dowiem a w praktyce i nauczę,a od siebie też coś napewno dożucę.Wszystkich gorąco pozdrawiam i w sezonie 2007 życę złowienia RYBY ŻYCIA :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek
i w sezonie 2007 życę złowienia RYBY ŻYCIA

Na rybę życia nigdy nie wiesz kiedy trafisz...

Witamy i napewno pomożemy w miarę naszych umiejętności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek
Dodam do tego co napisałeś SEBEK,że nigdy nie nie będziemy pewni czy ta ryba jest właśnie tą rybą życia bo mogą nas później spotkać miłe niespodzianki

Masz racje witaj.

I żeby nas spotykały tylko miłe niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich mam na imje Adam

Wedkuje od 20 lat

Uwielbiam Spinning , lapanie na grunt , muszka, spławik i wszystko co zwiacane z woda :wink:

Pozdrawiam wszystkich tu obecnych i mam nadzieje ze bedzie nam sie milo rozmawialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :razz: Moja ksywa to Mobi,mam 38 lat,łowię tylko rekreacyjnie dla przyjemności!! (choć moja żonka nie bardzo to rozumie :lol: jak można siedzieć z kijem nad wodą spokojnie mając taki jak ja charakterek :razz:- trochę impulsywny.)To jest właśnie magia wędkarstwa :wink: Zajmuję się tym już od 25 lat z małymi przerwami takie jak wojsko itp. Preferuję wody raczej stojące i wyjazdy na ryby w okresie od wczesnej wiosny do późnej jesieni ( o ile jest ciepła) nie przywiązuję większej uwagi do osiągów choć przez te lata pewnie trochę by się uzbierało :lol: Czasem z uśmiechem na twarzy i z przymrużeniem oka wysłuchuję uwagi i opowieści swoich kolegów "po kiju" o tych "gigantach" wyciąganych z wody :lol: Dla mnie są ważne wszystkie wyciągnięte ryby a przedewszystkim mile spędzony czas nad wodą czyli pełny luzik :razz: Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę udanego sezonu 2007 i dużo wolnego czasu nad wodą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.