Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, może tym razem uda mi się przywitać z Wami, jestem nowym użytkownikiem, (zapoznałem się z regulaminem :lol: ) mieszkam w Szczecinie i od zeszłego roku zaraziłem się wędkowaniem i będę miał przyjemność rozmawiać z Wami za pośrednictwem forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Siemka witam wszystkich wracam do wedkarstwa po 4 latach przerwy, poprostu nie da sie bez tego zyc :wink: Najczesciej poluje na rybe biala, ale to jast zalezne od pory roku bo na szczupaka ze spiningiem tez chetnie chodze. Mam nadzieje ze spolecznosc forum pomoze mi w rozwiazaniu niejednego problemu pozdrawiam Szczepan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siersciok napisał/a:

Siemka witam wszystkich wracam do wedkarstwa po 4 latach przerwy, poprostu nie da sie bez tego zyc

To rozumiem :grin: Pozdrawiam cię Siersciok

Ja tez, ja też witam oczywiście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

Witam wszystkich maniaków wędek! :smile:

Jestem poczatkującym wędkarzem, amatorem. Jako, że mieszkam we Wrocławiu (Należę do koła "Krzyki"), często łapię rybki w pobliskich akwenach (Kamieniec Wrocławski, Czernica itp.).

Z dalszych wojaży odwiedziłem jezioro "Niesłysz" (lubuskie), jezioro w Zbąszyniu (wielkopolska) oraz mazury (jezioro koło Rynu oraz węgorzewo)

Peferuję relax przy wędce dlatego moją ulubionym sposobem połowu jest spławik.

Z rekordowych połowów to pochwalę się tylko karpikiem 2,3kg.

Tak jak widać jestem naprawdę poczatkujący ale zaangażowany! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dopiero teraz zobaczyłem ten temat :)

Mam na imię Bartek i jestem z Sierpca

Juz od kilkunastu lat wędkuje hobbistycznie na rzekach i jeziorach w województwie starym płockim.

Moja rekordowa ryba to szczupak 7 kilo i 90 cm długosci

Miło mi wszystkich poznać

Dziki juz za pomoc udzeloną mi na tym forum w wyborze odległosciuweczki (UV 4.50)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zoabczylem temat i chętnie się przedstawę.

Witam wszystkich wędko maniaków!

Mam na imię Mateusz i mam 16 lat. Mieszkam w Gorzowie Wlkp. Do fachu wędkarskiego wciągneli moi starasi kuzyni. Jestem początkującym wędkarzem. W ubiegłych latach ( trzech) łowiłem ryby tylko w wakacje. Od tego sezonu biorę sie na poważnie za wękowanie. :grin: Łowię metodą spławikową na spokojnych wodach. Choć mieszkam w Gorzowie nie chodze i nie lubie łowić na rzekach (czytaj Warta). Ulubiona rybka Lin. Lubię łowić na jeziorze Pełcz w okolicy Pełczyc.

To chyba wszystko. :roll:

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Darek z Legnicy wita wędkarzy. Mieszkam w Legnicy od niedawna pochodzę z okolic Jarocina. Poznaję na nowo wędkarstwo po przerwie około 10lat i odwiedzam różne zbiorniki w okolicach Legnicy i woj. lubuskiego. Liczę na wsparcie ze strony doświadczonych forumowiczów oraz na kontakt ze strony kolegów z Legnicy i okolic.

Pozdrawiam i do zobaczenia na rybkach!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Franek czy tam Darek :mrgreen:

Co do okolic Legnicy to dawno nie byłam w Kunicach (jakieś 17 lat) i nie wiem w jakim stopniu się tam zmieniło. Z tego co pamiętam było tam zajefajnie. Jak coś wiesz ta ten temat to zapodaj info tutaj: http://haczyk.pl/forum/viewforum.php?f=45 może się ktoś skusi, a poza tym Kaczawa....

Pozdr

madi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Nazywam się Mariusz i mieszkam we wrocku. ;)

Przygoda z wędkarstwem zaczęła się nie dawno bo jakieś +/- 2 miesiące temu - należę więc do grup "Rookie" i "Dobry klient łowiska komercyjnego" :mrgreen:;)

Ciesze się, że trafiłem na to forum bo pytań będę miał, jako początkujący, już tylko więcej - i mam nadzieje, że uzyskam tutaj trochę odpowiedzi.

To tyle na początek. :cool:

Zdrówko.

*EDIT - do tej pory "doświadczenie" mam tylko ze spławikiem i gruntem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich obecnych i nieobecnych wędkarzy.Wętkuje od 50-ciu lat.Niestety

latka lecą.Połączyłem teraz dwie pasje-wętkarstwo z fotografią, no i oczywiście ROWER!

!! I Jeżdżę tam na ryby gdzie samochodziarze nie dojadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.