Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wedkomaniakow !!!

Mam na imie Pawel (27 lat).Wedkuje od 7 roku zycia.

Mieszkam we Wroclawiu i generalnie Lowie na calym Dolnym Slasku:)

Ciesze sie ze bede mogl z Wami podzielic sie swoimi opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Hi

Bardzo dużo wiosen mam. Się interesuję się:

wędkrstwo od dziecka, poza tym komputery, militaria, strzelectwo, gry FPP, dobry browar i wódeczka :wink:

Jestem żonaty :mrgreen: Więc kobiety prawdopodobnie odpadają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

imię: Jakub

nazwisko: ;)

lat: 26

praca/szkoła: firma inżynierska (dla chętnych i ciekawych www.zmp.pl)

stan cywilny: kawaler z odzysku, ale już zajęty (w tym roku zaręczyny :) )

hobby: no ba,że wędkarstwo :) Pogrywam także w w sieci w Call of Duty

miejsce zamieszkania: Bydgoszcz

adres e-mail: wake_up_jk@wp.pl

gg: 9267951

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich stałych bywalców!!! Z grodu Kraka jestem i głównie w okolicy wędkuje. Plus czasami Podkarpacie no i Jura Krakowsko-Częstochowska. Głównie przechadzam się ze spiningie za pstrągami ale w zasadzie każda metoda połowu jest mi znana (sorry, mucha odpada, sprzętu nawet nie ma...). Ostatnimi czasy, ubył mi kompan na wyprawy, wiec chętnie poznam nowych ludzi, którzy "czują bluesa"...

Raz jeszcze pozdrawiam.

Kondor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na imie mam Andrzej,mieszkam w Kolonii,moje hobby to wedkowanie na Renie,

dobry browarek i akwarystyka

Pozdrawiam.

Witam Andi, się składa,że bywam ostatnio sporo w Koloni?

Ren, wielka rzeka... pewnie i rybki nie małe...

Może udałoby się jakoś w tejże Koloni spiknąć i może powędkowac...

od browarka oczywiście zaczynając...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka , mam na imie Radek. w plataniu zylki mam 33-letni staz. sukcesy sobie takie: "szczuply-7.20, sandaczyk-4.80, czyli nic wielkiego. tyle ze ja lubie wedkowac, co tam lubie ja to kocham,uwielbiam i mam hopla na tym punkcie. to tyle , aha od 2 lat mieszkam i wedkuje w irlandii. glownie na barrow- szczupaki, na grand kanal-plocie ,no i najwieksza frajda-morze. makrele , pollocki, bassy i cala reszta morskich stworzen!! a sezon morski juz tuz,tuz!!!pozdro dla wszystkich!!! p.s. jesli moge sluzyc pomoca lub "info" w sprawie wedkowania w IRE to smialo piszcie. narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim. W sumie jestem tutaj nowy wiec sie witam z Wami. Narazie wiecej moge powiedzieć o górach ale to nadrobie:) Powrócilem do wedkowania po dlugiej przerwie. Hhhe kuzyn wyciągnął mnie na dlugi weekend na ryby. W sumie jechalem do niego 200km, miałbyć jeden dzień wędkowania, ale skończyło sie na 3 dniach moczenia kija :grin: I ciągle mi było mało. Jutro śmigam na Tychy po szpej bo stary przepiłem :wink: a w niedziele na rybki na Czółów :wink: (off course staw komercyjny bo karte wedkarską gdzieś posialem a skladek ni ma :cry::evil: Także powodzenia i dozobaczenia nad wodą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam starych wyjadaczy!mam na imie piotrek !wedkarska przygode rozpoczolem kilkanascie lat temu!teraz mam zamiar powrocic do tego po kilku latach przerwy!dzieki forum chcialbym poszerzyć swoja wiedze jak rownierz poznac fantastycznych ludzi"kumpli po fachu"!wedkuje glownie na takich rzekach jak Wisla ,Raba, Dunajec (wszystkie niedaleko )ulubione metody to przeplywanka ,gruntówka a w tym roku chcialbym zaczac przygode ze spiningiem! pozdrawiam i dozo nad rzeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.