Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem :grin: Witam wszystkich bardzo cieplutko ! Mam na imie Piotr, lat 40. Z zawodu muzyk i informatyk. Wędkuję od dziecka z małymi przerwami. Mieszkam w Zgierzu k/ Łodzi i chętnie nawiążę kontakt z kolegami po kiju z moich stron w celu wspólnych wypadów na rybki. Pozdro for all :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich.Mam na imie Michal jestem z malego miasteczka Ostrow Mazowiecka.Mam 25 lat lowie przewaznie na Bugu juz jakies 10 lat z mniejszymi badz wiekszymi sukcesami(te najwieksze zostaly w wodzie :mrgreen::evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Grzegorz jestem z Krotoszyna woj. wielkopolskie. Z wedkarstwem mialem styk od dzecka poniewaz moja rodzina od pokolen lowi ;p Moimi zaslugami sa :

-Pirania 15cm

-Tołpyga 23,10kg 1,08m

A czekam na dalsze rekordy i na te ryby ktore czekaja na mnie w wodzie ;P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników wędkarstwa.Wędkuję już od 30 lat i cieszę się ,że istnieje takie forum o tematyce łowienia ryb i gdzie można się wiele nauczyć od kolegów wędkarzy. Niestety człowiek uczy się całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam na imię Konrad(co nie trudno wywnioskować z mojego nicku:P), wędkuję czynnie od jakichś 4 lat, pochodzę z Lubelszczyzny z małego miasteczka oddalonego o ok. 25km od Lublina. W tym roku skończę 16 lat. Cieszę się, że istnieje takie forum na którym jak przypuszczam będzie się można jeszcze wiele nauczyć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Nazywam się EmiL, mam prawie 17 lat :grin: , jestem z Przemyśla. Wędkuje od 2 lat metodą spinningową (spławik i grun mnie nudzi :mad: ). Mieszkam 50 metrów od Sanu, wiec kiedy tylko złapie troche czasu to ide łowić ;) Osiągniecia też mam niezłe a nawet się pochwale :P zdobycz z przed tygodnia : 4 Bolenie. Na sam koniec mam jeszcze prośbę do Was.. Jak ktoś bedzie mial chwile wolnego czasu niech napisze na GG 2004020 bo mam pare podstawowych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja mam kurde umieszczac te tematy ? moze tu ;/;/ :evil: :evil: :evil: napisalem juz dwa i mi usuneli ;/ ! ja sie chce tylko pare rzeczy dowiedziec.. poczatkujacy jestem ;/
Witam ,może zacznij od przeczytania regulaminu :wink:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na imie mam Kuba i pochodze z województwa Kujawsko-Pomorskiego z okazów wymienie ponad półkilogramową wzdręge wagi i miary dokładnie nieznam bo niemiałem zadnego z tych urządzeń mierzących przy sobie a rybka wróciła do wody oraz 1,5 kg lina który już wylądował na patelni uwielbiam łapać ryby szczególnie zasiadki na lina ale także w tym roku chce troche zagłębić się w spiningu moim celem jest złapanie chociaż raz w życiu brzany i troci o tą pierwsza to w Drwęcy nie bedzie łatwo (drugą zresztą też) dodam jeszcze że niewszstkie ryby wypuszczam lecz wiekszośc i ta trafia spowrotem do wody :cool: pozdrawiam wszystkich na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Robert, mam 22 lata pochodzę z Kołaczyc woj. podkarpackie. Głównie interesuje mnie spinningowanie ale próbuje także innych metod łowienia. Zbiornikami wodnymi koło mnie są 2 stawy 20 ha oraz rzeka Wisłoka. Z sukcesów jeszcze nie ma tu co wymieniać za bardzo bo jestem początkującym wędkarzem. Denerwuje mnie strasznie zaśmiecanie wód oraz terenów przybrzeżnych. Staram się ludziom zwracać uwagę ale zazwyczaj nic to nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam na imie Mateusz jestem z okolic łowicza woj łódzkie. łowie odkąd pamietam preferowana metoda to spławik głównie zestaw skrócony ewentualnie spinning i zasiadki na karpia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich "zarażonych" wędkowaniem.Mam na imię Paweł,pochodzę ze Szczecina i ostatnio zostałem "zainfekowany" super formą wypoczynku :grin: (wędkarstwo,ok.6mies. temu)Mam 34 lata,wykonuję wykończenie wnętrz.Sukcesów na razie brak,ale dzięki Waszej stronce mam na nie nadzieję. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę postów napisałem i najwyższa pora się przedstawić

Mam na imię Piotrek

mieszkam w Pabianicach [łódzkie ] zajmuję się zawodowo pielęgnacją drzew [alpinistycznie ] hobby -oczywiście wędkarstwo i off road ale lekki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, 33 lata.

Wędkuję od zawsze z małymi przerwami (kochane lenistwo). Najchętniej z gruntu na zaporówkach (Rożnowskie, Zalew Zemborzycki, ukochana Solina). Teraz z powodu ograniczonej mobilności i braku czasu wszelkie dziury z wodą w okolicach Legionowa + Zalew Zegrzyński.

Okazów na razie brak...

Inne grzechy: internet, strzelectwo, rower poziomy.

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.