Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bolenie 2011


Tomek1988

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Coś nie widzę w tym temacie zdjęć innych Szczecińskich boleniarzy Pepe i Sobiego, co się dzieje chłopaki?

Coś nas bolenie nie lubią ostatnio :razz:

A tak na poważnie, przerzuciliśmy w tym sezonie już ponad setke boleni i niestety sama młodziez się tafia. Rybkom poniżej 60cm fotek nie robimy, więc nie ma się czym pochwalic :smile:

Ostatnio namierzyliśmy takiego ok 90cm. Cholernik cwany i jak narazie nie daje się przechytrzyc. Powoli poznajemy jego zwyczaje i myślę że jednak damy radę - znajdzemy na niego sposób :twisted: A wtedy napewno fotka i relacja bedzie na h.pl.

Jak narazie mój największy w tym sezonie, z Odry, sprzed kilku dni, późnowieczorne 75cm, tańczył na kiju niesamowicie, niczym z U Can Dance :wink:

7ccd2991e3139396med.jpg

Pozdrowionka i dzięki za pamięć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje chłopaki?

żyjemy, żyjemy :grin: potwierdzam wypowiedź przedmówcy, szału nie było ostatnio więc fotsów nie wrzucalim... większe sztuki są w tym roku jakieś ostrożne i nie chcą brać na klasyczne przynęty i sposoby ich prowadzenia :mad: hitem okazał się wobler szczupakowy firmy mister fish niestety nieprodukowany już...

Ostatnio namierzyliśmy takiego ok 90cm. Cholernik cwany i jak narazie nie daje się przechytrzyc.

ahhh co to był za smok Andrzeju :shock: nie mogłem zasnąć tamtego wieczoru, te mega chlapnięcia tuż przed zmrokiem... aż strach pomyśleć czy czasem nie miał metra długości :shock: chyba będzie trzeba zatrudnić "cudaka" :cool:

fa73d288cc80e0d7med.jpg

tutaj ode mnie 67cm szczęścia, ale jakieś takie słabsze niż 75tka Andrzeja... mam wrażenie, że podczas holu jego ryby jęk hamulca było słychać na całym Gocławiu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiliście :wink: Graty za rybki, u mnie na razie pogoda nie pozwala powalczyć z bolkami, wczoraj jeden spiął się tuż przy podbieraku :roll: Też mam namierzone miejsca gdzie "chlapią" się bolusie pod metr ale nie są skore do współpracy.

Ostatnio namierzyliśmy takiego ok 90cm. Cholernik cwany i jak na razie nie daje się przechytrzyc.

Życzę wam złowienia tego cwaniaczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem straciłem życiówke bolenia, pokazał się, w pierwszym rzucie wziął, tak szarpał wędką na plecionce że złapałem ją obiema rękami a hamulec w shimaniaku nic zaciął się :evil:, mogłem tylko czekać co pęknie plecionka czy wędka, na szczęście złamały się dwie kotwice - najlepsze Ownery :!: Stałem tak jeszcze z 5 minut na brzegu z trzęsącymi się nogami by potem cisnąć wędką w ziemie, siąść i załamany złapać się za głowe :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, Wielkie GRATY! Widzę że Szczecin powoli się rozkręca :) Pięknie :)

Coś nie widzę w tym temacie zdjęć innych Szczecińskich boleniarzy Pepe i Sobiego, co się dzieje chłopaki?

Przy takiej formie Aretcha chłopaki moga mieć wolne ;)

to kiedy można Was odwiedzić na bolkowanie :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w pracy siedziałem do 22:00. Stwierdziłem jednak, że zupełnie przypadkiem mam w samochodzie wędkę i resztę dupereli. Telefon do małżonki, że będę trochę później (w odpowiedzi usłyszałem, że mnie już całkiem.....|) i nad wodę. Półtorej godziny biczowania i jedno branie, wykorzystane. Na brzegu wylądował jeden boleń, za to z tych większych - 75 cm.

a75cm.jpg

Muszę popracować nad pozowaniem do zdjęć, bo nie dość, że minę mam jakby mi ktoś ojca gazetą....... to jeszcze rybie ogon obciąłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla Artura i Tomka :) ja wrzucam swoje rybki z ostatnich dni :mrgreen: Ryby brały głównie z dna lub w toni, natomiast ok.21-22 coś działo się przy powierzchni jednak nie trwało to zbyt długo... oto ryby, które udało mi się złowić :mrgreen:

259a1d7ab454914cmed.jpg

20f85c82d727d8d8med.jpg

popołudniowy amator Mepps'a (73cm)

c53931e7944b4736med.jpg

boleń złowiony w toni na wobler salmo sting 10cm (75cm)

515ad44401e18ed6med.jpg

kolejny bolek (64cm) złowiony koło godz. 21.30, niestety tylko takie zdjęcie, bo podczas odhaczania ryby doszło do małego wypadku...

34ecb7dfd9f3515fmed.jpg

...podczas odhaczania, boleń zaczął skakać i wobler z jego gęby przeskoczył i zakotwiczył się w mojej dłoni :shock: na szczęście był ze mną kolega, który zachował zimną krew i usunął kotwicę z ręki. Przestrzegam Was koledzy i koleżanki przed taką przygodą. Warto nosić ze sobą obcęgi lub coś co w krytycznym przypadku pozwoli przeciąć drut kotwicy lub haka. A co do sloganu reklamowego "feel the thrill" ,to muszę się z nim zgodzić. Rzeczywiście poczułem dreszcz... :razz:

d538575e1348a36cmed.jpg

Boleń 72cm złowiony na wobler R.G. 11cm

efaedb518b364461med.jpg

aspius 67cm również na wobka Pana Romana

Wszystkie ryby WYPUSZCZONE :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wczorajszy, późnowieczorny. Cieszy podwójnie, po pierwsze największy w tym sezonie, do magicznej 80 zabrakło tylko 3 cm, a po drugie pierwszy złowiony na własnoręcznie wykonany wobler :mrgreen:

bolo77.jpg

i woblerek

wobw.jpg

Z pierwszej, próbnej serii mojej produkcji. 8 cm i 19 g.

Reszta testy również przeszła, może nie tak dobrze jak ten, ale wszystkie chodzą poprawnie a prawie wszystkie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.