Skocz do zawartości
Dragon

nie wyrobiona karta wędkarska


kubajaw17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam taki dosc nie typowy problem gdyz zdałem egazmin na katre wędkarską 08.03.2007r.po zdanym egzaminie otrzymałem legitymacje wędkarsą oraz zaświadczenie o zdanym egzaminie. na podstawie tego mialem wyrobic sobie karte a tego nie zrobiłem.nie oplacałem pzw przez 2 lata.czy muszę ponownie zdawac egzamin??czy moge teraz wyrobic karte??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witaj Kolego. pisze kolego bo pochodze tez ze Slaska. Z tego co sie orietuje Karte Wedkarska Ztym twoim zaswiadczeniem odbierzesz w Urzedie Gminy (miasta). Oplat nie znam Legitymacje czlonka Pzw bo rozumiem taka masz mozesz uaktualnic placac wpisowe w twoim kole; to chyba wszystko . Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubajaw17,

Opłata za kartę wynosi 10zł.

A w macierzystym kole PZW robisz normalnie opłatę na dany okręg,województwo,tylko najpierw musisz odebrać kartę po potrzebny jest jej nr. do dokonania opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawcio_bra
czyli nie musze zdawac ponownego egzaminu pomino nie opłacania pzw przez okres 2 lat ani zadnego koła??

Nie musisz. Sam mam kartę wyrobioną w 2005 a ostatnia opłata była w 2007. Teraz gdybym chciał opłacić to musiałbym doliczyć jeszcze wpisowe i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w podobnej sytuacji. Egzamin zdałem w 2004 r. a kartę wyrobiłem dopiero w marcu br. Koszt 10 zł + fotografia.

Dopiero zapisanie się do związku daje dobrze po kieszeni. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.